UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mali zdobywcy z „jedenastki”

 
Elbląg, Mali zdobywcy z „jedenastki”
fot. nadesłane

W sobotnie przedpołudnie, 23 czerwca, rozświetlony słońcem Orlik gościł uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu i ich rodziny. Tegoroczny, szósty już festyn odbył się pod hasłem „Mali zdobywcy”. Jak co roku przygotowali go nauczyciele pracujący w Gimnazjum nr 4 dla uczniów szkoły podstawowej.

Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Mogli wykazać się umiejętnościami m. in. kulinarnymi, wokalnymi, sportowymi, językowymi. Ćwiczyli też sprawności: cyrkowca, budowniczego, kowboja - i oczywiście najbardziej ostatnio cenioną - kibica.
       Największym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska wymagające umiejętności sportowych. Obsługujący je nauczyciele i pomagający im gimnazjaliści nie mogli narzekać na brak „interesantów”. Niezwykłą pomysłowością wykazali się rodzice, którzy zadbali o przygotowanie stoisk ze smakołykami i dodatkowe atrakcje.
       Zmaganiom w zdobywaniu punktów gwarantujących wygraną towarzyszyły popisy artystyczne. Wielkie zainteresowanie wzbudził występ szkolnego zespołu mażoretek oraz popisy wokalne Świetlików. Obie grupy prowadzone są przez panie pracujące w szkolnej świetlicy. Najmłodsi też mieli okazję wystąpić na scenie i pochwalić się talentami wokalnymi, tanecznymi i recytatorskimi. Spotkali się z ciepłym przyjęciem widzów.

 


       Tradycją naszych festynów stały się inscenizacje przygotowane przez nauczycieli. W tym roku wystąpili nauczyciele szkoły podstawowej w przedstawieniu pod tytułem „Kopciuszek w kaloszach”. Występujący pokazali, że umieją bawić się jak dzieci.
       Jak dzieci bawili się również rodzice, którzy dali upust swojej miłości do piłki nożnej i w krótkim meczu pokonali drużynę uczniów - 5 : 1.
       Na zakończenie tej udanej imprezy uczniowie klas: V b, II c, I b i IV a - zwycięzcy tegorocznej rywalizacji - mogli odebrać pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu.
       Mamy nadzieję, że za rok znowu wspólnie spędzimy miło czas na kolejnym festynie.
      

Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 4
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama