UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Naprawdę się wzruszyłem. .. .pytania są i nie dziwią jak ktoś niewiele wie na temat władzy samorządowej ale dziwi bardzo, że dopiero teraz pani była wieloletnia dyrektor odzyskała głos w tych sprawach?! Rozumiem, że nie przeszkadzało pani jak ". .. EPEC i EPWiK wyłożyli po 30 tys. zł, aby zakupić… obraz dla elbląskiego muzeum. .. " za Wilka złożyli się i za nasze mieszkańców pieniądze zakupiono obrazy?! Czy wówczas ktoś pytał nas mieszkańców o to?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  7
  Kat_Na_Idiotów(2019-06-26)
 • Obraz, proszę Szanownego Pana, jest w elbląskim muzeum, jego wartość stale rośnie i jeśli zostanie Pan decydentem może Pan go sprzedać i podzielić pieniądze między spółki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  6
  Maria Kasprzycka(2019-06-26)
 • @Maria Kasprzycka - Szanowna Pani nie między spółki bo to my mieszkańcy złożyliśmy się na te obrazy. .. .. szkoda tylko, że wówczas nikt nas nie pytał. .. .Ale może w innym temacie czy opłacało się utrzymywać pracownika sprzedającego bilety i jaki był koszt utrzymania jego oraz jaki był wpływ z biletów do muzeum?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  6
  Ciekawy(2019-06-26)
 • No i bardzo dobrze, że jest obraz, muzeum się rozwija i jest co oglądać. Oby tak dalej.
 • @Kat_Na_Idiotów - @Kat_Na_Idiotów Twój nick wskazuje że jesteś katem na samego siebie. Takie jest podejście w tym kraju do kultury i sztuki - najlepiej wszystko sprzedać w później przeżreć, najlepiej w postaci "wparcia" od Państwa. Jesteśmy przymuszani do składek na wypłaty 500+ (również NIKT mnie nie zapytał czy życzę sobie żeby na to szły moje podatki, a ja sobie nie życzę), ale koszt jednego obrazu robi nagle taką ogromną różnicę. W 2016 r. w Elblągu było ok 117 tys mieszkańców. Wychodzi na to że każdy mieszkaniec "dołożył" do obrazu 26 groszy. Ciekawe co zrobiłbyś z taką fortuną :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  takasobieelblążanka(2019-06-27)
 • @takasobieelblążanka - Nie kompromituj się i opowiedz o unii wolności lepiej, . .. .. Ja za swoje pieniądze wspieram aż za dużo działań społecznie. .. .. czego i tobie emerytko życzę!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Kat_Na_Idiotów(2019-06-27)
 • @Ciekawy - Osoby sprzedające bilety w muzeum prowadzą też sprzedaż w sklepikach, informację dla zwiedzających i sprzątają powierzchnie wspólne. To aż za dużo pracy. Nie wiem dlaczego tak bulwersuje Pana zakup obrazu. W końcu został zakupiony dla miejskiej, czyli Pańskiej również, instytucji. To nie są pieniądze puszczone z dymem. Na marginesie - zawsze podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Wpisy tak nie podpisane nie są moje.
 • Czyli ten wpis nie jest twój bo nie jest podpisany? Brawo Ty!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawy(2019-07-01)
Reklama