UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz to już się wk. .. .Jestem MATKĄ dwójki dzieci, upragnionych, oczekiwanych. NIGDY bym nie chciała znaleźć się w sytuacji w której miałabym podjąć decyzję o aborcji. .. ale życie jest nieprzewidywalne i bywa, że okrutne - dlatego chcę mieć prawo do podjęcia decyzji nawet jeśli konsekwencje emocjonalne będę odczuwała przez długie lata. Zawsze będą nadużycia, jak w każdej dziedzinie życia społecznego, prawnego itp. - ale wszystkich "obleśnych", wulgarnych krytykantów proszę o przeczytanie zmian do ustawy. Zgodnie z nową ustawą podejrzana bym była o zabójstwo bo poroniłam w trzecim miesiącu ciąży. Szkoda tylko, że wtedy nikt nie mówił, że straciłam dziecko! - "Po prostu" miałam zabieg. . NIE jestem za zabijaniem!!! jestem za prawem moim i dziecka!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    4
    kobietazkrwiikości(2016-09-30)
  • nie jestes matka, jestes obrzydliwym zerem, bo gdybys byla prawdziwa matka, to wiedzialabys, ze nie masz zadnych praw w momencie poczecia zycia masz jedyne prawo i obowiazek a jest to ochrona dziecka poczetego. nawet jesli jest chore, to masz obowiazek urodzic, nadac imie, pozegnac i pochowac. po prostu postapic jak matka! a nie jak zwykla suka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Kasia x(2016-10-03)
Reklama