UWAGA!

Marszałek Protas z wizytą

W piątek 23 lutego Elbląg odwiedzi marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas. Wizyta rozpocznie się o godz. 13 spotkaniem z prezydentem Henrykiem Słoniną, podczas którego poruszone zostaną tematy dotyczące podstawowych założeń Wieloletniego Planu Inwestycyjnego na lata 2007-2013.

- Nie możemy zapominać, że w Województwie Warmińsko-Mazurskim są trzy miasta prezydenckie - Olsztyn, Ełk i właśnie Elbląg, który ma pozycję wyjątkową - mówi marszałek Jacek Protas. - Z przyjemnością zobaczę na własne oczy najważniejsze inwestycje, których w ostatnich latach w Elblągu nie brakuje.
     W programie wizyty przewidziana jest prezentacja Elbląskiego Systemu Informacji Przestrzennej a także projektu budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej w Elblągu i regionie. Marszałek zapozna się również z koncepcją Elbląskiego Parku Technologicznego, odwiedzi też Port Morski, gdzie pozna założenia i problemy jego rozwoju.
     W programie jest również prezentacja projektów „Zaopatrzenie w wodę pitną w Elblągu” i „Rewitalizacja Centrum Kulturalnego Starego Miasta”.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie możemy zapominać, że... Elbląg to także piłka nożna - Olimpia Elbląg. Dziś popołudniu promocja kibicowskiej książki, może warto by było sprezentować takie wydawnictwo naszemu prezydentowi i marszałkowi? Np. z dedykacją "czekamy na stadion", może w końcu zamieszczą w swoich planach punkt o modernizacji stadionu przy Agrikola
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ole ole(2007-02-23)
 • To jakaś dziwna powiatowa rzeczywistość NAS dopadła karmiąca się jedynie oznakami najbardziej poślednich form egzystencji maluczkich. Czyżby poza tymi sensacjami z kroniki kryminalnej i urzędniczej świat nie istniał. Czyżby elbląskie media funkcjonowały i nabierały rumieńców ino w czas wyborów. Ciekawe któż przerwie to pasmo marazmu i niebytu? Miałem już cienką nadzieję, na choć minimalną zmianę (mediów) podczas wyborów, lecz widzę, że płonną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-02-23)
 • Oprócz hali sportowej nic nowego.W koło to samo i to samo.Żyjemy w ciągłych marzeniach.Niktórzy współautorzy tych projektów szykują się na emerytury,a my nie możemy ich wdrożyć.Jakoś to leci.
 • Dlaczego na czas wizyty marszałka województwa wszystkie jednostki oczekujące na rozładunek w Elbląskim Porcie Morskim wyprowadzono na Zalew Wiślany? Wielka szkoda - pan marszałek byłby rozradowany widząc wielka armadę oczekujących statków!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Srefan Rembelski(2007-02-23)
 • co tam stadiony co tam inne pomniejsze sprawy i sprawki. Wszyscy elblazanie jak jeden maz powinni przyczynic sie do budowy lotniska na ktorym tak bardzo zalezy wladzom naszego wspanialego wojewodztwa. W pozniejszym czasie wszyscy podpiszmy petycje by stolice Polski przeniesc do jakze przeswietnego miasta Olsztyna.
 • Elbląg zawsze był, jest i będzie należał do Pomorza i żadne wizyty nic tu nie zmienią. Najwidoczniej urzędnicy państwowi mają nikłe pojęcie o historii naszego miasta...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Anubis(2007-02-23)
 • mam prośbe do pana Marszałka aby zapytał dlaczego na lodowisku krytym tafla jest równana przez maszyne spalinową potem tak tam śmierdzi spalinami ze trudno wytrzymać i czy przypadkiem nie sa tam pod tym wzgladem łamane przepisy np.BHP
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  informuję(2007-02-23)
 • ta wizyta i przygotowania to stary komunistyczny teatrzyk,Sonina sie produkuje duperele ...ble ble ble
Reklama