UWAGA!

Marszałek z wizytą

W czwartek 14 grudnia po raz pierwszy odwiedzi Elbląg Jacek Protas, nowy marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Protas spotka się z prezydentem Henrykiem Słonina i z mieszkańcami Elbląga.

- Nie możemy zapominać, że w województwie warmińsko-mazurskim są trzy miasta prezydenckie: Olsztyn, Ełk i właśnie Elbląg, który ma pozycję wyjątkową, choćby z tego powodu, że jest miastem portowym - mówi marszałek Protas. - Z przyjemnością zobaczę na własne oczy najważniejsze inwestycje, których w ostatnich latach w Elblągu nie brakuje.
     Marszałek, oprócz spotkania z prezydentem Henrykiem Słoniną, będzie także gościem radnych na sesji Rady Miejskiej, obejrzy najważniejsze miejskie inwestycje, odwiedzi CKiWM Światowid, Teatr Dramatyczny i Wojewódzki Szpital Zespolony.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • odwiedzi ,zupelnie jak kiedys I sekretarz , przeciez to jego praca
  • to jest cytat z marszałka? jęsli tak to kapitalnie "nie zapominajmy" - to chyba siebie miał na myśli tylko powiedział w maiestas pluralis, bo Elblążaną raczej trudno zapomnieć że są w jednym z trzech miast prezydenckich w woj. i to właśnie na końcu jak słusznie kolejność zachował Pan Marszałek. Być może ta gospodarska wizyta coś zmieni w postrzeganiu miasta na tle całego woj. bo banał typu portowe miasto to trochę za mało - Giżycko też jest portowe.
  • Nastał nowy przywódca i trzeba latyfundia odwiedzić. Pokazać się, złożyć kurtuazyjną wizytę, może też pojawią się jakieś czcze deklaracje i obietnice. Co więcej, obym się mylił, co do powyższych!! Tego i sobie, i mieszkańcom Elbląga oraz nowemu marszałkowi życzę.
Reklama