UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na marsz poszedłem z ciekawosci, akurat nic innego się w mieście nie działo. Ani ja nie jestem homo, ani w życiu nikogo takiego nie poznałem, a przynajmniej żaden ze znajomych się nie ujawnił. Ale marsz był też w imieniu starych, bezdomnych itp wiec uznałem że warto. Marsz przyjemny, atmosfera spoko. Było, na oko ze 100-140 ludzi. Do tego ponad 100 policjantów z 20-30 wozami. Dziwnie się szło opłotkami po Zatorzu, bo niewielu tam ludzi. Beka była z 15-20 nygusów którzy przyszli pokrzyczeć. Wszyscy na czarno, wiek 18-25,język i zachowanie mocno prostackie. Uczestnicy marszu wyglądali raczej jak normalni zróżnicowani ludzie, a ci przeszkadzacze jak homo-margines, grupa jednolitych facetów, bez 1 kobiety, a na pewno żaden nie miał dzieci ani rodziny o których pokrzykiwali. I słabiaki na sam widok policji zmiekli i szybko się zmyli. Ciekawe czemu w sobotę nie przyszli na manifestacje zgodne z ich mentalnością. Sukces w porównaniu z sobotnią żenadą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    99
    113
    jan fasola(2019-09-29)
  • @jan fasola - No to niezła fantazja cię poniosła. .. .. jaśko. .. .. Ale wpis, redaktorsko, niezły. .. .; ) (puk puk, kto tam?)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    marekzegarek(2019-09-29)
  • @jan fasola - to kibole olimpii
  • to oni właśnie powinni ponosić koszty związane z obstawą bo ewidentnie widać że gdyby nie było mundurowych to by zaatakowali demonstrujących, widać ich, więc do odpowiedzialności ich pociągnąć.
Reklama