UWAGA!

Mazury w Wielkim Finale!

Elbląg, Mazury w Wielkim Finale!

Dzisiaj (21 lipca) o godz. 14.07 Fundacja „New7Wonders” ogłosiła w Zurychu listę finalistów światowego konkursu na Nowe 7 Cudów Natury. Wśród 28 finalistów znalazły się Wielkie Jeziora Mazurskie. Puszcza Białowieska w kategorii „lasy, parki narodowe i rezerwaty przyrody” znalazła się na liście rezerwowej.

Mazury przeszły do grona finalistów jako jedyna kandydatura ze swojej kategorii „krajobrazy i formacje polodowcowe”. Od dzisiaj można juz głosować na nowej stronie www.new7wonders.com. Instrukcja w języku polskim będzie wkrótce dostępna na stronie www.MazuryCudNatury.pl.
       Od dziś internauci na całym świecie mogą oddawać głos na siedmiu spośród 28 finalistów. A są to: Amazonia, Bu Tinah, Wyspy Galapagos, Wodospad Iguazu, Komodo, Zatoka Milorda, Góra Stołowa, Salto del Angel, Klify Moher, Wielki Kanion Kolorado, Jaskinie Jeittta, Malediwy, Wulkany Błotne w Azerbejdżanie, Uluru, Zatoka Fundy, Morze Martwe, Wielka Rafa Koralowa, Wyspa Jeju, Mazurskie Jeziora, Rzeka Puerto Princeska, Wezuwiusz, Schwarzwald, El Yunque, Zatoka Halong, Kilimandżaro, Matterhorn, Sundarbany i Yushan.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ilość komentarzy dobitnie świadczy o tym gdzie elblażanie mają warmie i mazury. i tak trzymać!
 • Taaa, bo nie było konkurencji dresiarstwo i Nebraska. Tu bysmy bili rekordy światowe :)
 • WojŁawrynowicz .Parafrazując Katona Starszego Cenzora, ,, . .. POZA TYM UWAŻAM, ŻE TRUSO NALEŻY ZBUDOWAĆ” Moim zdaniem region elbląski jest bardziej atrakcyjny niż Mazury!!! Czy to tak ciężko zrozumieć, że przekop + Kanał Elbląski + replika Truso + kolej nadzalewowa + zagospodarowany Zalew Wiślany + wzniesienie elbląskie + Malbork + Frombork. .. to produkt turystyczny klasy światowej ? Że to tysiące dobrze płatnych miejsc pracy i rozwój Elbląga i regionu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WojŁawrynowicz(2009-07-22)
 • A ja tam zagłosowałem sobie właśnie z synkiem. Polecam. A jak przyjadą na te Mazury to do nas też prędzej trafią, bo z promocją tych naszych elbląskich cudów za granicą cienko jest. ..
Reklama