UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kilinski cytuje wodza - skad my to znamy?
  • RobertKoliński @x3 - Wodzem Jana Kilińskiego, pułkownika powstania przeciwko zaborcom i arystokratycznym oraz kościelnym zdrajcom, był naczelnik Tadeusz Kościuszko - bardzo uważam zacny wzorzec, tylko naśladować:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    RobertKoliński(2019-07-18)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Koliński BÓG i SZATAN istnieją jak niewierzysz znaczy cię nie ma. Pamiękaj nawet największa miernota moralna i intelektualna ma prawo coś zmienić w swoim życiu Bóg kocha wszystkie owieczki.
  • RobertKoliński Szatana to nawet znam, jest kobietą - co do boga zaś, to jakoś nikt go do tej pory nie widział, nawet Gagarin, który się rozglądał za nim uważnie po kosmosie; za to różne złodzieje w sutannach świetnie sobie od wieków żyją z tego fantastycznego konceptu dla naiwnych a na rozumie ubogich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    RobertKoliński(2019-07-19)
  • @RobertKoliński - Jak będziesz odchodził na wieczy odpoczynek bądź konsekwentny i zapamiętaj nie wzywaj kapłana.
  • RobertKoliński Oczywiście. "Niech nad mym grobem oszust czarny Nie wznosi w niebo swoich dłoni Na nic mi jego obrzęd marny Gdy mnie na wieczność ziemia wchłonie Nic mi martwemu z pustych zwrotów Obłudnych próśb i modłów płatnych Faryzeusza, który gotów Wziąć od biedaka grosz ostatni Niech mnie nie żegna świątobliwy Wilk przyodziany owczą skórą Przejrzałem jego serce chciwe I myśli podłe pod tonsurą Nie wskrzeszą mnie nabożne gesty Ani organów głośne granie Liść mnie pożegna swym szelestem I gwiazd odległych migotanie Szum lasu niech mi towarzyszy I pieśń srebrzysta górskiej rzeki Gdy w wiekuistej spocznę ciszy Śniąc Wysp Szczęśliwych świat daleki. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    RobertKoliński(2019-07-19)
  • @RobertKoliński - Ćwoku lewacki zapomniałeś dodać, że cytujesz. Poeta tylko głowa nie ta.
  • RobertKoliński Jeśli tuman nie wie, do czego służy cudzysłów, to niech wróci do podstawówki, tam tłumaczą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    RobertKoliński(2019-07-19)
  • @RobertKoliński - Sam jesteś tuman, ponieważ cudzysłów tak wygląda lewaku „ ”, lecz ty tylko potrafisz kopiuj wklej :)
  • @RobertKoliński - Robercik w twoim wykonaniu najbardziej właściwy by był 666.. .. 666
  • @RobertKoliński - Polityka, czy raczej parcie na szkło? 117 głosów
Reklama