UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tak z klimatem. .. ale dla jasności proszę podać całkowity koszt oraz ile to kosztowało nasz samorząd? No i najważniejsze kto będzie to utrzymywał o zakończony projekcie? Ile dziś wynozą opłaty i kto płaci ESWIP?! Tak ku uciesze garski ludzi taka inwestycja, która sama się nigdy nie utrzyma. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  16
  Kat_Na_Idiotów(2020-02-04)
 • Ze strony eswip: „ Budynek był tak opłakanym stanie, że trzeba było go po prostu zburzyć i odbudować. Brzmi to jak prosty zabieg, ale pozyskiwanie funduszy na ten cel wymagało wielu starań. Odbudowa (czyli koszt około 4,5 mln zł) w dużej mierze była możliwa dzięki dofinansowaniu unijnemu i środkom z PFRON, ale nie tylko. Dom wraz z działką, decyzją Rady Miejskiej, w użytkowanie wieczyste bezprzetargowo przekazało miasto Elbląg, ale nie obyło się bez kredytu, zbiórki publicznej i pozyskiwaniu darczyńców. W ramach kampanii fundraisingowej „Budujemy Dom pod Cisem” udało się zebrać 61 973,20 zł. Były to wpływy z 1% (3354,30 zł), sprzedaż cegiełek (1910 zł) oraz zbiórka do puszek (1.709,49 zł). Wpłaty na konto Stowarzyszenia ESWIP wyniosły 22.242,48 zł, a wpłaty gotówkowe - 2.650 zł. Akcję zasiliły także wpływy z FaniMani w kwocie 106,93 zł. Stowarzyszenie pozyskało także dotację w ramach projektu FIO – 15000 oraz dotację od Fundacji Lotto – także 15000 zł.”
 • @Kat_Na_Idiotów - Jednak nie ma tu większego idioty od ciebie.
 • @Kat_Na_Idiotów - Już wcześniej było o tym pisane wielokrotnie, zajrzyj sobie do poprzednich artykułów. Samorząd nic nie kosztowało, poza ziemią, utrzymuje to ESWIP.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Ailatan(2020-02-05)
 • @Ailatan - ty przestań pisać głupoty i weź wazeline, a co ten EWSIP produkuje i sprzedaje że ma kase? jaki ma zysk netto za 2019 rok? przecież ten Jachimowicz i towarzystwo wzajemnej adoracji tyle lat nic a nic nie robią tylko ściemniają i ta kasa na ich fanaberie jest marnowana,
 • Brawo tak trzymac mamy prawo wiedziec.
Reklama