UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po prostu kazdy chce wiedziec po co miasto daje budynki i sprzedaje po niskich cenach gdzie glupie mieszkanie w starej budzie kosztuje od 200 do 300 tys. 50 m.do 60 m.po to pytamy .
  • Myślę, że warto by było zapytać u źródła. Proszę przejść się na Stawidłową i porozmawiać z pracownikami Stowarzyszenia ESWIP oraz pozostałych inicjatyw, które tam goszczą po co są, co robią i dlaczego warto wesprzeć ich inicjatywę. Proszę przejść się potem do Urzędu Miasta i porozmawiać z pełnomocnikiem ds. Organizacji Pozarządowych po co są takie inicjatywy i dlaczego warto je wspierać. Proponuje również poczytać lub zapoznać się z wynikami badań dotyczącymi efektywności działań związanych z pomocą i rozwiązywaniem problemów społecznych, kiedy w grę wchodzą rozwiązania systemowe i często publiczne, wobec tych inicjatyw, które zakładają aktywne włączanie mieszkańców w samodzielne rozwiązywanie problemów, które ich dotyczą. Jestem pewien, że w rachunku ekomonicznym droższa będzie inicjatywa oddolna. Jestem też pewien, że ta zmiana będzie bardziej efektywna. Niestety nie zawsze jest tak, że tanio znaczy dobrze. Natomiast zawsze przy bezpośrednim zaangażowaniu w rozwiązanie osób, których problem dotyczy - zwiększamy prawdopodobieństwo trwałości zapoczątkowanej zmiany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    JańcioWodnik(2020-02-05)
  • MariuszLewandowski-Fc @JańcioWodnik - Miło że sam przyznajesz że źródłem są pracownicy ESWIP-u. Właśnie na tym polega manipulacja że ESWIP tworzy „potrzeby” które nie istnieją i pomija te rzeczywiście istniejące „sterując” środkami publicznymi do własnego portu. Spotkanie organizacji z roku 2018 doskonale to pokazało od podszewki. Chyba pora na spacer po Zawodziu i sprawdzenie ilu mieszkańców owej dzielnicy korzysta z oferty ” Domu pod Cisem „ bo pracownikom ESWIPU nie wierzę za grosz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2020-02-06)
Reklama