UWAGA!

Miejski sylwester bez fajerwerków

 Elbląg, W tym roku miasto nie zorganizuje pokazu fajerwerków. Zamiast tego będzie pokaz laserowy
W tym roku miasto nie zorganizuje pokazu fajerwerków. Zamiast tego będzie pokaz laserowy (fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Zamiast pokazu fajerwerków władze Elbląga przygotują na Sylwestra pokaz laserowy. Mieszkańcy będą witać nowy rok przy muzyce mechanicznej i z didżejem. Dwa tygodnie wcześniej odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan.

Elbląg dołącza w tym roku do miast, które nie organizują pokazu fajerwerków z okazji powitania nowego roku. W Sylwestra niebo ma rozświetlić pokaz laserowy – wynika dzisiejszej zapowiedzi Adama Jocza, dyrektora departamentu kultury i promocji podczas posiedzenia komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki.

- Ze względu na ograniczone środki na noc sylwestrową nie zapraszamy żadnej muzycznej gwiazdy. Nie stać nas na organizowanie imprezy, jakie oglądamy w telewizji – stwierdził Adam Jocz. - Zapraszamy mieszkańców do wspólnego powitania nowego roku z didżejem przy muzyce mechanicznej. Noc sylwestrowa rozpocznie się o godz. 22.

W dniach 14-15 grudnia odbędzie się kolejna edycja Świątecznych Spotkań Elblążan. Adam Jocz poinformował, że jarmark produktów świątecznych będzie rozstawiony wzdłuż ul. Stary Rynek, odbędzie się tradycyjna wspólna wigilia, będą też występy na scenie. Szczegóły mają być znane w najbliższym czasie. - Szykujemy niespodzianki – zapewnił.

 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama