UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wieczny odpoczynek szkoda człowieka ale aż tak wychwalać bez przesady tyle mówić jakim był człowiekiem sam Bóg wie jakim naprawdę był człowiekiem i co zrobił jakie miał minusy a na pewno były te teraz czeka w kolejce na sąd ostateczny przed wielkim majestatem okaże się n sądzie jakim był naprawdę człowiekiem ludzie potrafią koloryzować i dodawać a sąd jest sądem wszystko będzie pokazane
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    11
    Zaradny(2020-03-04)
  • Póki co w sąd chcą zabawiac się komentujący, ale najpierw niech sąd odprawią nad sobą, wtedy w niebie będą mieli mniej roboty
  • Żaden problem. Służę i służyłem temu miastu przez wiele lat. Uczciwie pracuję, oddaję krew, pomagam biednym. Nie robię tego jednak dlatego, żeby po mojej śmierci ktoś pisał mi peany. Robię to dlatego, że tak mnie wychowali rodzice. Znałem prezydenta z różnych stron - z tej, która się teraz podnosi do rangi chwały, bo w naszym kręgu kulturowym nie wypada inaczej. Ale znałem też z zupełnie innej strony i nikt mi nie wmówi, że był to człowiek tylko o złotym sercu.
Reklama