UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @GUS i Jamaleg-oto dokonania p. rezydenta Słoniny-budowa Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej, Ratusza Staromiejskiego, Parku Technologicznego, Hospicjum Elbląskiego, Zakładu Utylizacji Odpadów, gruntowna przebudowa drogi wojewódzkiej nr 500-biegnacej przez Elbląg, Osiedle TBS przy ul. Nowodworskiej, inicjatywa tworzenia nowoczesnej mapy geodezyjnej Elblaga. O nowych chodnikach, wymianie sieci kanalizacyjno-wodociągowej też należy pamiętać. Czy te dokonania wystarczą na Panow uznanie? Jeśli nie, to ciekawa jestem Panów dokonań na rzecz miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  10
  babunia(2020-03-04)
 • Brawo, taka prawda. Dużo zrobił dla miasta.
 • Dodam, sieć Światłowodów, która miała być dostępna dka wszystkich mieszkańców a jest dostępna tylko dla szkół i urzędów, banków. I WORD, którego nie pozwolił przenieść do Olsztyna.
 • @Hejo - Ja wiem, że nie wypada źle mówić o zmarłych. Przepraszam, ale nigdy nie uważałem, że należy się każdemu pomnik za to że zmarł. Wiele rzeczy zadziało się za tej prezydentury - tych dobrych i tych złych. Zawdzięczamy mu również obecny kryzys energetyczny czy kilka inwestycji, które nigdy się nie spłacą i będą kosztem dla wszystkich mieszkańców Elbląga. Przepraszam bardzo jeśli ktoś czuje się urażony, ale ja peanów głosić nie będę. Wiele rzeczy zbudował. Ale wiele też rzeczy upadło w trakcie tej prezydentury. Koniec końców jesteśmy gdzie jesteśmy za sprawą jego działań. Wielu ludzi z potencjałem wyjechało z tego miasta dzięki niemu i jego metodom zarządzania. Poza tym czy to on faktycznie to zbudował czy pracownicy urzędu i podległych jednostek? Przez wiele lat Elbląg był miastem o jednym z wyższych wskaźników bezrobocia. Kolejne fabryki i zakłady pracy upadały. Inwestycje zaczęły się dopiero kiedy w Polsce pojawiły się fundusze europejskie. Z wielką władzą płynie jednak wielka odpowiedzialność. I za to, że zamiast być silnym ośrodkiem miejskim, opiniotwórczym, kulturalnym czy edukacyjnym jesteśmy dobrym średniakiem też możemy podziękować nikomu innemu, ale właśnie zmarłemu prezydentowi Henrykowi Słoninie. ps. dziękuję cenzorom za wartościowanie wypowiedzi po co nazywać tą część "a moim zdaniem"skoro na końcu jest ono modyfikowane?
 • Żeby nie szukać dalej babuniu to dodam również most, który jest za niski, budynek na Modrzewinie, którego ogrzewanie kosztuje więcej niż przychód z najmu pomieszczeń czy inwestycje w miejski system przesyłu ciepła, który jest tak efektywny, że płacimy stawkę przesyłową jedną z wyższych w kraju. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  dziadunio(2020-03-04)
 • @GUS - Samorząd to co innego niż rząd państwa. .. .. ma inne zadania, kompetencje i środki!
 • Osiedle tbs?chyba dwa domki.
 • @GUS - No tak nie odpowiada tylko gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz. Proszę wyjaśnić w jaki sposób odpowiada za kryzys energetyczny, jeśli przestal być prezydentem w 2010r, a UE przyjęła ustawę o ochronie środowiska w 2010r?
 • @trey - O to proponuję zapytać pana Ryszarda Klima
Reklama