UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Propozycję ustawienia tablic z fotkami przedwojennego Elbinga zgłosiłem chyba pięć lat temu do jakiejś strategii rozwoju dodając oczywiście komentarz w IV językach. Tak miała też być oznaczona Gęsia Góra. Jak widać mijają lata a Miasto nie wie jak się promować wśród gości. Życie. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2020-06-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie zgodzę się, że Miasto (ma pan chyba na myśli zarząd, urząd i radę)nie wie jak się promować. Ale 1.po co się wychylac, jeszcze prezydent zobaczy że ktoś ma jakieś ambicje i potrafi więcej niż on sam i będzie pozamiatane - vide przykład b. dyrektor Muzeum, 2.na każdy pomysł padnie odpowiedź :nie ma pieniędzy i wgl siedź cicho na d.. jak ci dobrze, 3.za mało płacą aby się starać i jeszcze kilka podobnych powodów. Kreatywność nie jest cechą mile widziana w kręgach elblaskiego samorządu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    1
    Ja też tu mieszkam(2020-06-09)
  • @Ja też tu mieszkam - Departament Promocji Miasta od lat nie potrafi wypromować Elbląga, a my ich utrzymujemy. Tak być nie powinno.
  • @Ja też tu mieszkam - Nie wierze ze prezydent nie chce zarabiać na turystyce - nie chce zwiększyć zatrudnienia w mieście, nie chce rozwoju restauracji, hoteli, obsługi turystycznej? Chce żeby w mieście była bieda? Dlatego trzyma nieudolna promocje, może tak ale to sensu nie ma żadnego.
  • Pan Maliszewski zamawia projekty za grube tysiące a miasto dalej w głębokiej d. .. .Kto czerpie korzyści z takiej polityki?
  • Ma i to duzy. Ostatnia kadencja, wiec po co cos robic. Zaraz pojawia sie problemy do rozwiazania, wiec po co sie meczyc, kasa i tak leci i jakos zlecoi czas do konca kadencji teraz rozumiesz.
  • a kadencja nieudolnych urzędników trwa i nie ma końca
  • To może wreszcie "ICH wymienimy " Hashtagi: #A7
  • @MariuszLewandowski-Fc - Wie ale nie chce.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Marousz brawo. Referendum.
Reklama