UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński (. .. )Skoro więc prawo, w tym międzynarodowe konwencje są łamane, to dlaczego nic się nie dzieje? Ja tego nie jestem w stanie pojąć. Może każdy z nas, my wszyscy powinniśmy do tego Michałowa czy Usnarza pojechać, żeby pokazać, że nie godzimy się na to bestialstwo, jakim jest wypychanie dzieci do lasu? Przecież rządzący tak się troszczą o rodzinę, Rzecznik Praw Dziecka tak dba o te dzieci nienarodzone. .. A jak się już narodzą i mają inny nieco kolor skóry, to co? Niech zamarzają w lesie? Nie słyszałam, by pan rzecznik Mikołaj Pawlak jakoś się za tymi dziećmi z Michałowa ujął. Przeciwnie, powielał tezy, że rzekomo ich rodzice nie chcieli zostać w Polsce. Ja wiem, że w podtekście tego wszystkiego jest wielka polityka, że jest gra Łukaszenki i Putina. .. Ale co z tego wiedzą i czemu winne mają być te dzieci z Michałowa? A my wszyscy wiemy - a przynajmniej powinniśmy wiedzieć - że to, co im zrobiono, to jest czyste zło. Czystym złem jest też to, co zrobiono ich matkom i ojcom. I my jako Polacy, jako kraj kiedyś za to zapłacimy wielką cenę. Bo łamiemy nie tylko Konwencję Praw Dziecka, nie tylko Konwencję Praw Człowieka czy Konwencję Genewską. My łamiemy podstawowe zasady człowieczeństwa. Jakby - aż boję się to powiedzieć - to człowieczeństwo nas przerastało. "s. Karolina Sosińska, prezes Stowarzyszenia Sędziów Sądów Rodzinnych "Pro Familia"[2/2] Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #znieczulica, #czysteZlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    27
    RobertKoliński(2021-10-06)
  • @RobertKoliński - Panie Robercie film Pana Smarzowskiego Wesele opowie Panu wszystko o nas samych Polakach. Brutalna prawda jacy my jesteśmy a raczej kołtuństwo rządowo katolickie. .. .. Brutalna prawda. ..
  • @RobertKoliński - Pan rzecznik jest zapewne z katolickiego pnia naszego społeczeństwa i za małymi islamistami wstawiać się nie będzie, bo PARTIA by mu nie darowała i szybciutko przestałby być czymkolwiek. .. a tak to jest rzecznikiem praw dzieci, a zapewne głównie zygot, więc te, którym na granicy niby tak źle zupełnie mu nie podlegają, bo są za duże i stanowią za duży problem. Poza tym pan rzecznik ma inne poważne problemy i ważne sprawy. .. a pani Sosińska niech nie próbuje uczyć NAJDROŻSZEGO przywódcy, odpowiedzialnego w żóncie za bezpiekę, człowieczeństwa, bo ON jest w tej kwestii największym ekspertem i autorytetem na skalę międzynarodową. .. Taka jest oficjalna komunikata dla ujadających przeciwko naszej umiłowanej władzuni. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! zAment !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    GłębokaMyśl(2021-10-06)
  • @RobertKoliński - a kto ci da na bilet?
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. Macie dużo racji ale jak zapewne zauważyliście że wyrocznia w sprawach migracji i nie tylko PE nabrał wody w usta i zachowuje bezpieczne milczenie w tej sprawie.
  • @GłębokaMyśl - Kolego z EMBLONGA a co ty zrobiłeś do dziś dla tych migrantów prócz tego że siedzisz przed monitorkiem i produkujesz swoje posty.
  • @RobertKoliński - Skoro to taka ważna sprawa i tyle ma Pan do powiedzenia w tej sprawie, to dlaczego nie było Pana wczoraj na proteście?
  • Masz rację! Przyglądając się wpisom tzw. Głębokiej Myśli, już dawno doszedłem, że te wpisy są tak głębokie, że aż sięgnęły dna, poniżej którego już nic nie ma. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Bezproblemowy(2021-10-06)
Reklama