UWAGA!

Milionowy klient na Odzieżowej 12

2010-01-15
16:30
Milionowy klient na Odzieżowej 12

Popularny elbląski klub w sobotę 23 stycznia powita w swoich progach klienta numer milion. Obchodzący właśnie 9 urodziny lokal, od ponad 2 lat skutecznie pracuje nad zmianą swojego wizerunku podnosząc jakość obsługi klientów oraz wzbogacając program organizowanych imprez rozrywkowych. Pod koniec roku klub przeszedł kolejną modernizację otwierając nowy bar dla gości i zwiększając powierzchnię użytkową.

- Jak bym podsumował ostatnie 9 lat? Zacznę od przypomnienia momentu w którym rozpoczynaliśmy działalność w Elblągu. Na rynku dominował jeden duży lokal Kazamaty EB Klub, elbląska starówka dopiero raczkowała jeżeli chodzi o ilość pubów, a wszyscy żyliśmy zapowiedzią otwarcia nowoczesnej dużej kręgielni w planowanym nowym centrum Elbląg Plaza. Od tego czasu wiele się zmieniło w naszym mieście – Kazamaty są dziś już tylko wspomnieniem, zamiast centrum Plaza mamy Multikino, a na starówce kilka pubów zniknęło z rynku, kolejne się pojawiają co jakiś czas. Zmienił się również nasz klub. Zaczęliśmy jako kręgielnia jeszcze bez dyskoteki, po jakimś czasie uruchomiliśmy miejsce do tańczenia, w trakcie kilka razy wsłuchując się w opinie gości poprawiliśmy wygląd naszych wnętrz. I tej zasady nadal się trzymamy – to opinie osób bywających w lokalu są zawsze podstawą do wprowadzania zmian – informuje jeden ze współwłaścicieli klubu Odzieżowa12.
       Kolejne urodziny to także dobra okazja, aby powiedzieć o genezie naszej marki Odzieżowa12. Wiemy, że dla wielu elblążan nadal jesteśmy po prostu „bowling clubem” ale, co odnotowuje z satysfakcją, na nasze imprezy chodzi już całkiem nowe pokolenie 18-21 latków kojarzących nas z nową marką. I to z myślą o nich prowadzimy obecne działania marketingowe – dodaje.
       Miarą popularności klubu jest utrzymująca się od lat wysoka frekwencja na imprezach. W sobotę 23 stycznia 2010' gospodarze powitają w progach Odzieżowej12 milionowego klienta. Tego dnia nie zabraknie pamiątkowych fleszy z aparatów fotograficznych oraz prezentu od klubu. Milionowy gość otrzyma kartę VIP z bezpłatnych wstępem na Odzieżową12 na kolejne 5 lat.
      

       Urodzinowy Weekend (22-23 stycznia) Klubu Odzieżowa12
       Podczas tego wyjątkowego weekendu organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji:
       - DJ Roberto Bedross (Sunrise Festiwal Kołobrzeg)
       - pokazy barmańskie exotic fussion mix
       - urodzinowy bar dla gości.
      
       Aktualne zdjęcia z klubu na www.odziezowa12.pl
       Aktualne informacje z klubu w społeczności Facebook.
      
       ------------------- Reklama ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej