UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Poczekałbym na opinie znawcy budowy dróg pewny komunista jak tylko poczyta na Wikipedii napewno napiszę swój komentarz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-03)
  • @WróglewakaRobertaK - Ciebie człowieku trzeba odpowiednim służbom zgłosić bo jesteś niebezpieczny. Jeszcze jak ten co Adamowicza zadxgał wylecisz z nożem na ulice.
  • @WróglewakaRobertaK - aaaaa to do tego już doszło hahahaha : zgłaszamy na milicję że gość napisał że towarzysz jest fachowcem od dróg i poczyta w necie i napisze o tym hahahahaha ale nie zgłaszamy towarzysza który wychwala eurosowieciarzy i innych ....... i lichwiarzy i sam określa siebie jako socjalistę :D no no no wiadomo :D i do tego adamowicza w to wkręcamy hahahaha a ja proponuję wkręcić w to kapitana amerykę albo spidermana to będzie hicior :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    polska jest fajna :D(2021-02-03)
  • Widzisz jakiś sens w tym swoim komentarzu ? Gdzie ja np nawołuje do zbrodni zemsty agresji gdzie kogo wyzwałem komu ubliżyłeś? Skoro gość chce być medialny i udaje że na wszystkim się zna to jestem pełny podziwu i sugeruje się jego zdaniem to wszystko. Ale "odnoszenie służbom "to wasza przypadłość czyli lewactwa ale spoko komentarze owego lewaka te które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego które były pisane wyłącznie aby komuś ubliżyć mam skopiowane więc zgłaszajcie gdzie trzeba wymienimy się pozdrawiam lewaków z gilem pod nosem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-03)
  • A jeszcze jedno gościu wszyscy czekamy kiedy ów lewak uzdrowi piłkę ręczną nożną kajakarstwo kolarstwo boks łyżwiarstwo itp wszyscy liczą na jego wielką wiedzę i poświęcenie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    WróglewakaRobertaK(2021-02-03)
Reklama