UWAGA!

Miss z Internetu

 Elbląg, Miss z Internetu

Eliminacje do przyszłorocznych wyborów Bursztynowej Miss Polski, których organizatorem jest elbląska Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider”, odbywać się będą również za pośrednictwem Internetu.

Eliminacje mają charakter otwarty, tzn. skierowane są do wszystkich dziewcząt, które chciałyby spróbować swoich sił w ogólnopolskim konkursie piękności. Wystarczy nadesłać swoje zdjęcie, zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy, by zyskać szansę na wzięcie udziału w Gali Finałowej i zdobycie tytułu Bursztynowej Miss Polski 2007. W przyszłym roku eliminacje wzbogacone zostały o możliwość zgłaszania kandydatek drogą internetową.
     - Eliminacja internetowa jest jednoetapowa i polega na głosowaniu na wybraną kandydatkę - wyjaśnia Anna Krasowska z Agencji Marketingowo-Reklamowej „Lider”. - Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w formie listownej lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej konkursu www.bursztynowamiss.pl. Zgłoszenie polega na nadesłaniu zdjęć kandydatki: od dwóch do czterech fotografii, czyli zdjęcie w stroju kąpielowym, ogólna sylwetka i portret oraz poprawnie wypełnionego formularzu zgłoszeniowego. W toku konkursu wyłoniona zostanie laureatka, która weźmie udział w Gali Finałowej Bursztynowej Miss Polski 2007 bez udziału w imprezach eliminacyjnych. Kwalifikacje prowadzone będą za pośrednictwem Internetu, a ściślej - internautów, którzy swoimi głosami zadecydują, która z dziewcząt wejdzie do finału (każdy użytkownik ma prawo głosu nie częściej niż co 7 dni).
     Oczywiści, jak co roku, odbędzie się sześć eliminacji i finał konkursu. Eliminacje odbywać się będą w siedmiu najpiękniejszych kurortach Wybrzeża Morza Bałtyckiego. W finale konkursu wystąpią wszystkie finalistki konkursów eliminacyjnych, dodatkowo sześć dziewcząt, które zdobędą tytuły przyznawane przez sponsorów, i finalistka konkursu internetowego.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama