UWAGA!

Mistrz ortografii

Spółdzielczy Dom Kultury "Zakrzewo" zaprasza do udziału w konkursie "Mistrz ortografii", którego celem jest utrwalenie zasad ortograficznych i interpunkcyjnych. Dyktando odbędzie się w sobotę 27 marca o godz. 10.00.

Jest to już czwarta edycja konkursu nawiązująca do ogólnopolskiego dyktanda organizowanego w Katowicach przez redaktor Krystynę Bochenek.
     - Konkurs ma charakter zabawowy - mówi Anna Tomczak, kierownik SDK "Zakrzewo". - Jest skierowany do gimnazjalistów, uczniów szkół licealnych, studentów i dorosłych mieszkańców Elbląga i okolic.
     Uczestnicy piszą dyktando głośno czytane przez nauczyciela polonistę. Następnie jury powołane przez SDK "Zakrzewo" dokona oceny prac uczestników (czas sprawdzania od 1 do 2 godzin). Wyniki konkursu zostaną podane tego samego dnia.
     - Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w konkursie "Mistrz ortografii" przyjmujemy telefonicznie, tel. 235 69 03 w. 36 lub osobiście w SDK "Zakrzewo" przy ul. Robotniczej 246 pok. nr 6 do 27 marca - mówi Anna Tomczak. - Dyktando rozpoczniemy w sobotę, 27 marca, o godz. 10.00.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama