UWAGA!

Moda na Happy Hours w Starovce

 Moda na Happy Hours w Starovce

Kapryśna pogoda za oknem, a w głowie marzenia o plaży i morzu. Kto by nie chciał wyrwać się z pracy, poczuć temperaturę powyżej 30 kresek? Gorący piasek pod nogami, a między opalaniem rozkoszowanie się kolorowymi drinkami. Klubokawiarnia Starovka pomoże Wam poczuć się jak na Hawajach. W piątek 16 maja i w sobotę 17 maja, przeniesiemy się w wakacyjny klimat.

Plażowe rytmy, plażowe kapelusze, piękne kobiety, przystojni maniacy surfingu i drinki ozdobione tropikalnymi owocami. Hawaii Party w środku maja! Klubokawiarnia Starovka organizuje imprezę z kolorowymi drinkami. W piątek 16 maja i w sobotę 17 maja, przeniesiemy się w wakacyjny klimat. W klubie tylko wakacyjne, plażowe motywy i skojarzenia. Imprezę poprowadzi dj Recy. Były rezydent dyskoteki znad bałtyckiego kurortu, doskonale znający oczekiwania wobec wakacyjnych imprez. Pomocą przy wprowadzeniu w temat na pewno będzie drink tropicana. Poczuje hawajski smak orzeźwienia.
      
       Starovka dodatkowo przypomina o niesamowitej promocji na wszystkie drinki z klubowego menu. Tropicana albo ostatnio bardzo modne Mojito, a może mniej popularny Manhattan i inne pozycje z karty otrzymują 20 proc. rabat. Happy Hours od wtorku do niedzieli w godzinach 16–21! Promocja trwa do końca sierpnia! Czas poznać nowe smaki. Odkryj swojego ulubionego drinka.
      
       Warto pomyśleć o rezerwacji na weekend. Potrzebna duża loża? Zadzwoń: 782 272 140. Do zobaczenia w Klubokawiarni Starovka przy ul. Kowalskiej 3-5 A w Elblągu.
      
---- Reklama -----

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie