UWAGA!

Modernizacji ul. Płk Dąbka ciąg dalszy

 Elbląg, Modernizacji ul. Płk Dąbka ciąg dalszy
fot. Anna Dembińska, arch. portEl

W najbliższy weekend planowane są roboty na ul. Płk Stanisława Dąbka. Od piątku zaplanowano układanie nawierzchni bitumicznej na jezdni zachodniej (po stronie nowego budynku sądu) na odcinku od ul. Królewieckiej do ul. Brzozowej. Na przedmiotowym odcinku ruch po tej jezdni będzie odbywał się naprzemiennie jednym pasem ruchu.

W sobotę natomiast zaplanowano roboty bitumiczne na jezdni wschodniej od ul. Królewieckiej do al. Józefa Piłsudskiego. W związku z powyższym jezdnia ta wyłączona zostanie z ruchu. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach będzie odbywał się po jezdni zachodniej. W okresie wyłączenia dla ruchu odcinka jezdni wschodniej dojazd do ulic Cichej i Uroczej odbywać się będzie ulicami Królewiecką – Pionierską – Żeglarską lub Królewiecką - Owocową – Żeglarską, natomiast do ul. Pionierskiej od ul. Królewieckiej
       W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji tych robót może ulec przesunięciu do czasu ustania opadów deszczu. W takim przypadku Departament Zarząd Dróg na bieżąco będzie informował o zmianie terminu robót.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • W naszym mieście w ogóle nie myśli się o pieszych! Kolejne przejście na drugą stronę ulicy Płk. Dąbka będzie zlikwidowane. No cóż trzeba nauczyć się fruwać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  12
  Inwalida(2017-07-26)
 • Co to jest za objazd teatralna i armi krajowej, czy trudno zrobic dwa pasy na armi krajowej w kierunku grota zamkneliscie lewy pas po co ? Tam sie nic nie robi a napewno nie po calosci, taki objazd a ja musze za kazdym razem stac na tym jednym pasie na wprost siedem zmian swiatel bo piec aut raptem przejedzie, zero pomyslunku wydaje mi sie ze ta inwestycja kieruja same barany ktore wyjechaly sobie na teneryfe na czas robot
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Michal$(2017-07-26)
 • Nareszcie! Zerwali asfalt i czekali nie bardzo wiem na co? Ciekawe czy terminowo zostanie otwarte skrzyżowanie 12 lutego teatralna itd..
 • Dąbka wpisuje się w niemoc urzędników UM. Zerwali asfalt i nic się nie dzieje. Powtórka z toru wrotkarskiego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  hamulcowy(2017-07-26)
 • Znowu będzie kładzione na mokrą nawierzchnie, w czasie deszczów. To się nacieszymy nową jezdnią.
 • - Z armii krajowej na grota na czas remontu powinno być wydłużone światło zielone - jest jeden pas a światła świecą pięć sekund. .. Panowie od sygnalizacji - czy to takie trudne jest dołożyć 17 sekund ?
 • Masters
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pracownik(2017-07-27)
 • Popie...was kompletnie, rozj.. całe miasto naraz żeby nigdzie nie można było się poruszać
 • W zeszłym roku wymieniali nawierzchnie na płk dąbka od bp do Piłsudskiego. Teraz znowu zerwali asfalt i wymieniają, co to za przekręty?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marcinnnnnn(2017-07-31)
 • Nobla dla osób odpowiedzialnych za oznakowanie!!! A tak poważnie to moim zdaniem oznakowanie odjazdów jest delikatnie mówiąc fatalne. Poustawiane słupki są tak, że nie wiadomo którędy jechać, bo jest ich napchane że o matko! A strzałek poskąpili. Niezorganizowane to :-(
Reklama