UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Całkowicie zgadzam się z EC i nie zgadzam z Biegam sobie. Mieszkam na tym osiedlu i nie ma tam gdzie wyjść z trzylatkiem na hulajnogę. Czy widzieliście jak wyglądają chodniki na Saperów, Mierosławskiego i inne okoliczne? Nie każdy ma samochód by jeździć z dziećmi na inne boiska. To jest właśnie zaleta tego stadionu, że jest BLISKO, że po pracy można wyjść na pół godziny pobawić się z dzieckiem, a nie pędzić na drugi koniec miasta. Dlaczego biegający nie są w stanie spojrzeć nieco szerzej na sprawę, bo nie wątpię że ten kto ma dzieci to rozumie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Mieszkanka (2020-02-20)
  • Ja mam dzieci i nie mam stadionu pod domem. Dzieci jeżdżą na krzywych chodnikach i w uliczkach bocznych. Jedyna ich zmora to są stare cepy którym przeszkadza odgłos hulajnog i czepiaja się dzieci... Ja chcę na Zawadzkie stadion Lekkoatletyczny dla dzieci a i dla psów żeby nie było nasrane na każdym kroku nawet pod klatka...
  • To zamiast bieżni jest tam też trawa po której się nie biega i można tam inne nie biegowe rzeczy uprawiać choć niezgodne z regulaminem. A co jak osoba biegająca wpadnie na dziecko bo ono nagle zmieni kierunek ruchu, bo dla dzieci to rzecz normalna? p.s.Osoby z dziećmi i bez są tak samo ważne na tym świecie i tak samo przestrzegać zasad muszą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Biegam sobie (2020-02-20)
  • @Biegam sobie - Tu się zgadzamy - osoby z dziećmi powinny odpowiadać za to, aby nie powodowały one zagrożenia dla innych.
Reklama