UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Asiu, drogi Łukaszu. .. .Mam do Was pytanie. Jak Wy się w tym wszystkim odnajdujecie? Chodzi mi o satysfakcję z wykonywanej pracy. Nie to, żebym Wam współczuł, każdy się jakoś musi odnaleźć, ale jak w ogóle można sprostować, bądź wytłumaczyć coś, czego naprawdę się w logiczny sposób nie da. Ja wiem, że wirus, że Ukraińcy wyjechali, że są takie czy inne problemy, ale czy ciężko było wykonać kilkanaście telefonów, wysłać kilkanaście maili, by poinformować wszystkich zainteresowanych tematem odpowiednio wcześniej? Czy ktoś jeszcze w ogóle nad tym panuje???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Fun H2O(2020-05-04)
  • @Fun H2O - Paweł co sądzisz o Hołowni?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    O no no(2020-05-04)
  • @Fun H2O - To wyglada na rujnowanie wszystkigo, a nie zeby ktos panowal nad tym. To my ludzie, wyborcy jestesmy za to odpowiedzialni co sie dzieje z naszym miastem, ale nikt nic nie robi. Jedynie M. Kasprzycka tylko pisze. .pisze i nic z tego nie wynika- beczka smiechu i wesela, karuzela, karuzela dalej sie kreci, nikt nie chce z niej spasc, wiec kazdy trzyma sie mocno. A gawiedz patrzy, paczy, paczy i nie rozumie co sie tak naprawde dzieje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kolin.(2020-05-05)
Reklama