UWAGA!

Motoryzacyjny weekend w Ogrodach

Elbląg, Motoryzacyjny weekend w Ogrodach

Na miłośników motoryzacji czeka w tym tygodniu miła niespodzianka. W dniach 5-7 września (piątek - niedziela) Centrum Handlowe Ogrody zaplanowało Weekend Motoryzacyjny połączony z targami samochodowymi. Wśród atrakcji znajdzie się również pokaz zabytkowych aut i motocyklów, a także będzie możliwość przejechania się samochodem na trolejach. Organizatorzy przewidzieli wiele zabaw i konkursów. Impreza rozpocznie się już w piątek od godziny 14.00.

Na parkingu przed Centrum Ogrody swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście firm z branży motoryzacyjnej, w tym sześć salonów samochodowych. Organizatorzy imprezy przygotowali również szereg innych atrakcji: wystawę starych samochodów i motocykli, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, paradę motocyklistów, a także zabawę pod nazwą „Bezpieczny Kierowca'', czyli pokaz i możliwość przejazdu autem na trolejach (imitacja poślizgu auta, jazda z tzw. alko-goglami na oczach).
     Zabawa ta zostanie przeprowadzona dla klientów w formie konkurencji przez Akademię Bezpiecznej Jazdy. Ponadto zainteresowani będę mieli wyjątkową możliwość przejażdżki segway’ami - samo balansującymi się, jednoosiowymi pojazdami elektrycznymi służącymi do przewozu ludzi i niewielkiego ładunku. Segway’e pełną stabilność zawdzięczają systemowi żyroskopów, które utrzymują kierowcę w ciągłej równowadze. Nie ma w nich ani klasycznego gazu ani hamulca, to człowiek swoimi ruchami określa kierunek i prędkość jazdy.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama