UWAGA!

Mówili o złości, agresji i przemocy

 Elbląg, Mówili o złości, agresji i przemocy
fot. policja

Blisko 250 dzieci, młodzieży i nauczycieli wzięło udział w dwóch prelekcjach przeprowadzonych wczoraj w Szkole Podstawowej Nr 1 w Elblągu. Dzielnicowi z pierwszego rewiru przeprowadzili prelekcje na temat złości, agresji, przemocy i cyberprzemocy.

Policjanci odwiedzają szkoły w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą poruszają ważne dla wszystkich tematy bezpieczeństwa. Wczoraj (14 grudnia) dzielnicowi z pierwszego rewiru przeprowadzili prelekcje dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Elblągu. W dwóch pogadankach wzięło udział blisko 250 osób. Mundurowi mówili o złości, agresji, przemocy i cyberprzemocy. Poruszali także zagadnienia związane z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa.
       W ciągu roku, policjanci wszystkich pionów KMP, przeprowadzają ponad tysiąc spotkań z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami, rodzicami oraz seniorami z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Uczestniczy w nich ponad dziesięć tysięcy osób.
      
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Te tysiąc spotkań to chyba niemożliwe, gruba przesada trzy spotkania dziennie przez cały tydzień?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  pisowiec(2017-12-15)
 • A jaki efekt tego ponad tysiąca spotkań??? Chyba żaden !!! Z góry dostali prykaz, no i robią, zamiast zająć się tym do czego zostali powołani a mianowicie pilnowania porządku i przestrzegania przepisów przez obywateli w szczególności tych, co mają przepisy w czterech literach. Oczywiście dotyczy to również policjantów mających również przepisy jw.
 • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - wielka lipa na resorach - jak powiedział to poseł Szczerba w sejmie.
 • czemu lipa ? Bardzo dobra strona, tam się wysyła łamanie prawa przez policjantów z kopią do BSW i zapytaniem co zrobiono w tej kwestii ?
 • wspaniały przykład agresji, złości i napaści to Szczerba !
 • Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. 15 Definicja określona w ustawie wyjaśnia znaczenie w strukturze administracji publicznej oraz wyznacza podstawowy cel Policji jako podmiotu w systemie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Podstawowym zadaniem Policji jest wypełnienie obowiązku konstytucyjnego zawartego w art. 5 Konstytucji RP zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom „ Rzeczpospolita Polska[…] zapewnia[…] bezpieczeństwo obywateli[…]”. Czy Policja wywiązuje się w pełni ze swoich obowiązków? Czasami my obywatele mamy wrażenie, że robią nam wielką łaskę wypełniając to, do czego zostali powołani.
 • Złość Agresja to prym wiedzie PO. PO to już zorganizowana grupa przestępcza, wklejam skrin jednego z polityków PO
Reklama