UWAGA!

Muzyczne lato w "Ogrodach" dobiega końca

Elbląg, Plakat koncertu.
Plakat koncertu.

Fantastyczna podróż po różnych gatunkach i stylach muzycznych począwszy od jazzu, bluesa, rocka, muzyki etnicznej i filmowej, piosenek Grechuty oraz Dżemu, a skończywszy na muzyce folkowej dobiega końca. Centrum Handlowe Ogrody żegna wakacje w klimacie muzyki lat 60-tych i 70-tych – przed nami ostatni mini-koncert w ramach Muzycznego Lata w Ogrodach. Przez całe lato klienci Centrum Ogrody mogli słuchać występów muzyków z Elbląga i związanych z naszym miastem, a także spoza województwa.

Ostatni koncert odbędzie się w czwartek (28 sierpnia) w godz. 16-18 wystąpi Marta Krzywda (śpiew), Bartek Krzywda (klawisze) i Przemek Dybowski (instrumenty perkusyjne) z repertuarem zatytułowanym „Light My Fire”, czyli wszystko co najlepsze w muzyce lat 60’ i 70’: funky, rythm & blues, rock.
     Marta Krzywda- wokalistka, na co dzień jest pedagogiem - terapeutą w przedszkolu integracyjnym. Solistka grupy "Veki", prowadzi zajęcia muzyczne z dziećmi niepełnosprawnymi .
     Bartosz Krzywda - pianista, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny. Prowadzi własne zespoły wykonujące autorską muzykę. Współorganizator czwartkowych Jam Sessions w K.Ś.T „Krypta”. Inicjator jazzowego życia w Elblągu. Współpracuje z K. Prońko, P. Dyakowskim, G. Nadolnym, J. Pelcem, P. Biskupskim innymi polskimi muzykami jazzowymi.
     Przemysław Dybowski to najbardziej rozchwytywany perkusista w Elblągu, gra w zespołach Veki, Dolaroova, Mechaniczna Pomarańcza. Jest nauczycielem klasy perkusji w szkole "Yamaha".
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama