UWAGA!

My dream’s cool: szkoła marzeń

2008-09-25
Aktualizowany 2008-09-29 08:46

Czujesz się źle podczas wyjazdów zagranicznych, bo nie możesz swobodnie rozmawiać? Chcesz pomóc dziecku w odrabianiu lekcji z języka angielskiego? Masz mało czasu, a chcesz uczyć się intensywnie? Ta szkoła jest specjalnie dla Ciebie!

Z nami nauczysz się mówić, czytać i pisać po angielsku. Przekonasz się, że angielski jest łatwy! Wreszcie zrozumiesz teksty ulubionych piosenek, obejrzysz filmy w oryginalnej wersji językowej, a nawet przeczytasz książkę po angielsku.
     Pomożemy Ci przełamać barierę psychiczną przed rozmową w języku angielskim, bo przecież nie jest ona zależna od znajomości słówek czy czasów gramatycznych. W końcu przekonasz się, że angielski jest łatwy, łatwiejszy niż język polski.
     Nowością na rynku jest to, że zajęcia odbywają się przedpołudniem oraz, to że spotykamy się prawie codziennie, 4 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Kurs rozpoczyna się 1 października (środa) i trwa 2 miesiące,. W sumie 64 godzin zajęć. Materiał zaplanowany na 1 semestr, my realizujemy w ciągu 60 dni. Przewidywana jest kontynuacja po pierwszym module programowym.
     Spotykamy się w małych grupach, maksymalnie 9-cio osobowych. Zapewniamy komfortowe warunki nauki i przyjazną atmosferę. Zajęcia odbywają się w budynku Biblioteki Wojewódzkiej na ul. Św. Ducha w Elblągu.
     

 


     Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.mydreamscool.pl, ewentualnie dowiedzieć się telefonicznie pod numerem 504 975 330 albo mailowo: dream@mydreamscool.pl .
     
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej