UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja z innej beczki. Do senatora Jerzego Wcisło. Jest mi bardzo Pana szkoda, Pan zagorzały ly katolik, który promuje człowieka, który robi wszystko co nie jest zgodne z Pismem Świętym. .Wsyd naprawdę, fałsz i obłuda. Jest mi przykro, tylko patrzycie wszyscy o własnych korzyściach a do pomocy dla innych. To Was nie ma. Żenada
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    Rozczarowana(2020-07-09)
  • @Rozczarowana - Pismo Święte. .. co ma to do polityki? Kościół powinien zacząć płacić podatki w Polsce i rozwiązać problem pedofilii. Co ma pismo święte do tego? Właśnie tacy ludzie co popierają się pismem świętym atakują człowieka (Pana Wcisłe)który robi dużo dobrego dla Elbląga
  • @Ehhh - Pan Wisła jest królikiem. I jest za aborcjia Jest zatym żeby lgbt było w Polsce Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali. Takiego prezydenta chcąc. Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje. To przepraszam. Pan Wisła nie jest katolikiem. TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU
  • @Brrrr - mniej TVp bo zmiany w mozgu nieodwralane, co oni wam kładą do tych głów? szok
Reklama