UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!
  • Udajesz Trollu i tak już zadecydowałeś. To czysta gra bananie.
  • @Elbow - Tak Duda dzieli a nie łączy i mowi galszywe świadectwo przeciw blizniemu swemu.
  • Uczciwy biznes korzysta z aż 4 Tarcz ratunkowych zatem powinien być wdzięczny gdyż żaden rząd nigdy tak nie pomagał jak Rząd Morawieckiego. Chwała jemu za to
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kocham Elblag(2020-07-10)
  • @Kocham Elblag - Czyli ktory??? Z tego co wiem ten uczciwy wlasnie pada i zamyka lub likwiduje biznes.
  • Ja budżetuje swoje finanse i jeżeli jest krach to mam na przetrwanie 3 - 6 miesięcy. Nie żyje dniem dzisiejszym. Dostałeś pomoc to się ciesz i szanuj to. OK Nie powinieneś szastać kasą a myśleć perspektywicznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kocham Elblag(2020-07-10)
  • @Kocham Elblag - czlowieku jezli dostales pomoc to chyba czytac umiesz/chyba ze ksiegowa ci to robila?to sa unijne pieniadze, rzad nic ci nie dal, na kazdym wniosku to pisze. .. .
Reklama