UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński I zobaczyłem znaki, i stała się światłość!; [Ale a propos znaków i oświecenia, to nie wiem czy już wiecie, ale na rozkaz jankeskich nadzorców z Waszyngtonu mamy ukarać Rosję odmawiając gry z jej reprezentacją w piłkę nożną, czyli oddając jej mecz walkowerem. Uwielbiam ten polski obskurantyzm, który jest ewidentnie znakiem naszej oświeconej nacji. Zawsze się wtedy zastanawiam czy to tkwi w genach czy jest wysysane z mlekiem matki? Nie, to geny. Wysysamy przecież co innego. ] #AtoPolskaWłaśnie. .. Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #SocRev, #yanksGoHome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    34
    RobertKoliński(2022-02-22)
  • @RobertKoliński - Czy ty jesteś świadomy co komentujesz? Czy jesteś poprostu głupi i piszesz aby pisać?
  • @RobertKoliński - A ty co wysłałeś z mlekiem matki ? Lewactwo głupotę nieróbstwo bezdzietność życie w samotności byle jaką prace parcia na koryto?
  • @RobertKoliński - Ja bym ciebie oddał ruskim kurde nawet bym zrzutę zrobił i dopłacił niech cię biorą inteligencję masz na ich poziomie czyli prawie 0 dogadałbyś się z nimi
  • stryjek998 @RobertKoliński - To oni powinni być wykluczeni z baraży i my dostajemy punkty bez gry. FIFA do roboty zabierać się bo marzec tuż tuż.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    stryjek998(2022-02-22)
  • RobertKoliński @stryjek998 - Wiele rzeczy POwinno być w naszym kraju, a nie jest - a jak już nawet jest, to stoi na głowie, taki kraj:)#AtoPolskaWłaśnie. .. Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    RobertKoliński(2022-02-22)
  • ttt @RobertKoliński - To nie jest gra komputerowa - KOLA obudż się, piszą o znakach i pasach, a ty dalej te swoje umizgi lewackie przetwarzasz, zmień procesor na nowy, bo twój jest wypalony, spalony.
  • RobertKoliński @ttt - Jest bardzo proste rozwiązanie, którego zawsze przestrzega tow. Koliński - wystarczy umożliwić komentowanie pod właściwym artykułem tematycznym i problem zawracania gitary nie na temat w innych wątkach zostaje natychmiastowo i skutecznie rozwiązany:)POlecam:)#SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkości; Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2022-02-22)
  • ttt @RobertKoliński - Gadu, gadu a ty dalej swoje. Rzygać się chce na twoje wypociny i pseudo opinie- zmień procesor w tym ptasim mózgu.
  • RobertKoliński @ttt - Mam gdzieś, co na ten temat uważa jakiś obskurant - zawsze możesz nie czytać i nie komentować, marudo. Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    RobertKoliński(2022-02-22)
  • @RobertKoliński - Czy Ty nie widzisz nie rozumiesz ze wszyscy mają tu ciebie dosyć człowieku plują na ciebie a Ty dalej piszesz te swoje wypociny nie na temat. Nie masz naprawdę honoru aby odpuścić jak jeszcze dosadniej ludzie mają Ci powiedzieć że mają ciebie dość?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Niszczlewactwo(2022-02-22)
  • @RobertKoliński - poprzednicy też trzymali palec prosto wielkiemu bratu, kontynuacja, trudno zmienić sympatie zakorzenione
  • @ttt - niby racja, ale dotyczy to też ciebie
  • ttt @RobertKoliński - KOLA jesteś normalny - bolszewicki : KOŁTUN- jeśli twój spalony procesor wie o co chodzi.
  • ttt niby racja i co z tego ?
Reklama