UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgadzam się tutaj z piszącymi o niszczeniu terenu w 100%. W bażancie w niektórych miejscach jest dramat. Przy ogródkach działkowych (bliżej ul. Chrobrego)w drodze na gęsią górkę to jest jakaś paranoja jak tam wygląda. Wszystko rozjechane, wielkie koleiny, nogi sobie można połamać, błota po kolana, nikt z tym nic nie robi. Dodatkowo jeszcze jakiś gościu jeździ przez pole od Chrobrego właśnie tam w stronę tych działek. Wszystko rozjechane, a tam w szuwarach żyją sarny i inne zwierzaki. Podejrzewam, że to fajne hobby, pewnie sprawia sporo frajdy. Nie miałbym żadnego problemu, żeby takie zawody się odbywały i że ludzie lubią takie rzeczy, gdyby był wyznaczony do tego teren i tylko tam był uprawiany ten sport. Niech miasto, może jakiś inwestor się znajdzie, wyznaczy teren, zrobi tor i wszyscy będą szczęśliwi, bo teraz to wygląda tak, że jeździcie tam gdzie ludzie spacerują i przez takie jazdy ścieżki są obrzydliwie niszczone, nikt ich nie naprawia.
  • Tak ja będę gnił w domu bo ty chcesz pochodzić człowieku jesteś za skompy aby komuś pomóc ja z ekipom ryjemy po lasach sadzimy drzewa, sprzątamy śmieci, zrobiłem tyle dla przyrody że mam prawo wjechać do lasu
  • Ha ha ha, "zrobiłem tyle dla przyrody, że mam prawo wjechać do lasu". Dramat
Reklama