UWAGA!

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

 Elbląskie WOPR zaprasza na nowe kursy nauki pływania organizowane dla dzieci od 5. roku życia po osoby dorosłe.

Lekcje przeznaczone są zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać i odczuwają znaczny lęk przed wodą oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę pływania i skorygować błędy, nauczyć się wybranego stylu pływania, przygotować się do egzaminu z pływania. Program nauczania jest dostosowany do sprawności psychofizycznej i posiadanych umiejętności pływackich.
      
       Czas trwania kursu to 8 zajęć od 40 do 60 minut w zależności od wieku uczestników, zdolności psycho-ruchowych, systematyczności uczestniczenia w lekcjach pływania i zaangażowania oraz wytrwałości i cierpliwości.
      
       Kurs nauki pływania dla dzieci 5–6 lat – zajęcia odbywają się w czwartek o godz. 17:40. Kurs składa się z 8 zajęć, - czas zajęć 40 min + 15 min na zabawę – koszt 240 zł. Grupy prowadzone są na basenie płytkim, składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć 11.02.2016 godz. 17:40. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       Kurs nauki pływania dla dzieci 7–9 lat – zajęcia odbywają się w niedzielę o godz. 16:30. Kurs składa się z 8 zajęć - czas zajęć 40 min + 15 min na zabawę – koszt 240 zł. Grupy prowadzone są na basenie płytkim, składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć 14.02.2016 godz. 16:30. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
      
       Kurs nauki i doskonalenia pływania dla osób dorosłych – zajęcia odbywają się na dużym basenie, raz w tygodniu, w poniedziałek o godz. 20:00, czas trwania zajęć 60 minut - 10 zajęć - 300 zł.
      
       Planowany termin rozpoczęcia zajęć 25.01.2016 godz. 20:00
      
       Co zabrać ze sobą na zajęcia?
       • Strój kąpielowy
       • Okularki
       • Czepek (zajęcia na dużym basenie)
       • Klapki
       • Ręcznik.

 


       Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze WOPR.
      
       Wszelkie informacje i zapisy uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55 oraz na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl.
      
       Należy również pamiętać, że zdobycie powyższych umiejętności pływackich to nie tylko swobodne, bezpieczne poruszanie się w środowisku wodnym, ale także m.in. korekcja wad postawy, prawidłowy rozwój i poprawa kondycji fizycznej.
      
       Zajęcia prowadzimy w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka w Elblągu.
      

--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie