UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ktoś pomyślał o zwierzętach co one przeżywają. .Nie lepiej lasery drony itp. .Zdrowiej dla klimatu i dla naszych przyjaciół zwierzątek. .Spokojnego 2022 roku. . Hashtagi: #T.S
  • Milosnicy zwierząt co cały rok męczą zwierzaka na 40m2 klitce. .. Powinien byc zakaz trzymania zwierzat w blokach. Tylko posiadacze domow z wielkim ogrodem, gospodarstwem rolnym itp. A jak Ci huczny sylwester raz do roku tak przeszkadza to mogles za miasto wyjechac z psem np na spacer na plażę a nie TERRORYZUJESZ normalnych mieszkanców. I zacznijcie w koncu sprzatać po swoich psach te wszechobecna gów. .. (tzn mowa o niektórych brudasach bo trzeba przyznać że są osoby które sprzątają po swoich pupilach i słowa uznania dla nich)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    10
    Wik_ary(2022-01-01)
  • Można dać zwierzakowi np. leki na uspokojenie. Teściowa co roku tak robi ze swym psem i wszystko git. Ludzie potrafią codziennie je zażywać, więc zwierzę raz w roku też może. No i chodzić z psem na smyczy, żeby nie zwiał.
  • Tak, ja pomyślałem. Nie uczestniczyłem w oglądaniu tego widowiska - gdyby ludzie nie oglądali miasto by nie strzelało, a "swój"pokaz fajerwerków opierałem na fajerwerkach typu "wulkan"nie hukowych i z dala od zwierząt.
  • @Wik_ary - Normalny mieszkaniec??? Hahaha dobre, dobre. To jest rozrywka dla jaskiniowców a nie nowoczesnych ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jaijuż(2022-01-02)
  • taaaaa, widać teraz obsrane chodniki i trawniki, a właściciele odwracają głowę w drugą strone
  • @Wik_ary - święte słowa
Reklama