UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Rafale Znam Pana i ceniłem ale takie zaangażowanie polityczne jest urągające jako dziennikarza lokalnego medium Po prostu wstyd !!! Hashtagi: #Oe
  • redaktor O jakim zaangażowaniu politycznym Pan pisze? Opisałem jedynie to, co działo się na sesji, przytaczając słowa poszczególnych stron sporu. Taka jest rola dziennikarzy, by relacjonować i pokazywać mieszkańcom, szczególnie gdy obrady odbywają się zdalnie, jak wygląda lokalna polityka. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    redaktor(2021-03-20)
  • MariuszLewandowski-Fc @redaktor - Panie Rafale moim zdaniem opartym zresztą na opinii Sekielskiego rolą dziennikarza nie jest proste zestawienie opinii polityków ale wyważenie racji przez nich przedstawionych w oparciu o jego własną wiedzę i doświadczenie. Natomiast teza o politycznej bezstronności Portelu jest nie do obrony, chociaż faktycznie jako Naczelny nie uprawia Pan propagandy w stylu Kurskiego. Zaangażowanie polityczne to nie tylko treść materiału ale i jego dobór. Przypominam zatem i sprawę listu w sprawie sądownictwa 2011 kwestia kolor fest w rocznicę Krwawej Niedzieli czy wiele innych. Rozumiem że jest Pan zmuszony tworzyć bańkę informacyjną dla sympatyków PO którzy dla tego ten portal lubią ale trzeba być tego świadomym i zarzekanie nie wiele tu da. Ma Pan portfel czytelników wypracowany przez Pana Derlukiewicza i to spadek o który bardzo słusznie Pan dba. Tyle że życie jest dynamiczne i jeśli Portel pozostanie głosem sympatyków tylko jednej opcji to się nie rozwinie i sama zamiana szaty graficznej nie pomoże.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2021-03-20)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie dawno na Eibląskim portalu Elnląg 24 czy podobmie był temat przekopu. .Napisałem tam wyważoną moją opinie na ten temat, pisząc że dla Eibląga i okolic jest to wielka szansa na wyjscie miasta z marazmu. Po poł godzinie wpis skasowano. Na tym portalu tak sie nie stało, wiec nie mowmy o stronniczości, bo jest wiele przeciwstawnych opini i jeżeli nikogo nie ranią nie są usuwane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Krzysztof M(2021-03-20)
  • redaktor @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu, dziękuję za troskę o rozwój portElu :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    redaktor(2021-03-20)
  • MariuszLewandowski-Fc @Krzysztof M - Nie odpowiadam za elblag24 Na stronce elblog. pl są tylko komentarze z facebooka więc nie ma żadnej moderacji postów Co zaś do polityki redakcji to z zasady o rzeczach niewygodnych redakcja nie pisze - pocieszające jest to że mniej postów znika - ale znikają, Całkiem niedawno usunięto jakieś posty o nadtowarzyszu Kolińskim. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2021-03-21)
  • MariuszLewandowski-Fc @redaktor - Ta Pana zadanie - ja mogę tyko oceniać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2021-03-21)
Reklama