UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już nie mogę słuchać tego bełkotu o chorobliwych maseczkach, które dopiero zbiorą żniwo poważnych chorób. Dlaczego sanepid nie mówi nic o pozbawieniu społeczeństwa pomocy medycznej. Moja wizyta u endokrynologa wyznaczana 1 raz na rok przepadła jak również nie mogłam wykonać ważnych badań bo laboratorium nieczynne. Potrzebuję od dawna także pilnego zabiegu u chirurga stomatologicznego co także jest nieosiągalne. Czy kogoś to obchodzi? Mam gdzieś jakieś maseczki, płacę składkę zdrowotną, którą powinno się zwrócić mi w tej sytuacji, może o tym wypowiadajcie się mądrale.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    oszukana(2020-05-15)
  • @oszukana - Głupi jesteś czy jak? Na stronie ministerstwa zdrowia widniał do niedawna (nie wiem, może jeszcze widnieje - nie sprawdzałem ostatnio)informacja, że maseczki szkodzą i tylko chorzy powinni je zakładać. Ale tacy mądrzy inaczej wychowani na pandemii strachu rodem z TVP1 próbują udowodnić, że maseczka to "samo zdrowie". Mądrzejsi od innych przedstawicieli świata medycznego w Polsce, którzy mówią wprost, że maseczki mają swoje działania szkodliwe noszone dłużej niż 15-20 minut
Reklama