UWAGA!

Nabór na strażnika miejskiego

 Elbląg, Nabór na strażnika miejskiego

Jeżeli posiadasz polskie obywatelstwo, masz ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, jesteś sprawny fizycznie i psychicznie, posiadasz uregulowany stosunek do służby wojskowej, jesteś niekarany oraz w pełni korzystasz z praw publicznych - aplikuj.

Co oferuje Straż Miejska?

 

- Pracę na pełen etat, umowę na czas określony do 12 miesięcy (w czasie trwania umowy pracownik odbywa szkolenie podstawowe i tylko pozytywny wynik egzaminu jest warunkiem dalszego zatrudnienia), wynagrodzenie zasadnicze 2800 zł brutto, dodatek za staż pracy, "trzynastkę", premie kwartalne, możliwość korzystania z ZFŚS.

 

Wymagane dokumenty i szczegóły oferty tutaj.

 

Dokumenty przyjmowane są do 21 października 2021r.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy to 1 listopada 2021r.

Iwona Łojewska, Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • ttt żenada, niedawno stały 2 pseudo SM przy byłym ŚWIECIE DZIECKA ok wlepiła mi mandat { strażniczka} -gdzieś ze 19 lat sobie liczyła nomen omen blądynka ! za jazdę rowerem w miejscu nie dozwolonym ok są znaki zakazu, nagle jedzie hulajnoga elektryczna z szybkością gdzieś 35 km na godz i się pytam co pani NA TO- : odpowiedz SM blądynki- tu jest zakaz jazdy rowerami, a hulajnogi mogą jeżdzić z prędkością pieszego- KABARET nie straż wiejska. Pytam tak SM - mój rower waży gdzieś 14 kg, hulajnoga 40 + pasażer, jakie by poniósł obrażenia pieszy podczas wypadku 14 kg czy 40 kg- to zaczęła sie jąkać mandat przyjąłem bo nie mam zamiaru mieć do czynienia z tak zwanymi wolnymi sądami- tyle w temacie
 • hahahahahahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  i tyle(2021-10-15)
 • Buuuuueeeeehhhheeeehhehehehehe.
 • lepiej zostać psem cyrkowym
 • 2060 na rękę, Panie Prezydencie daj Pan spokój.
 • a gdyby tak zdjąć ze stołka zasiadającego tam emeryta - to może, skapło by cuś dla chętnych do podjęcia tej niewdzięcznej roboty? szlag. .. , zapomniałem, że w tym - jeszcze mieście - dorobić musi przede wszystkim emeryt a w szczególności były policjant, wojskowy itp.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Abnegat(2021-10-16)
 • hahahaha nawet taki gigant co musieli go usuwać z krynicy :->
 • po co miastu następne nieroby w straży miejskiej, nie ma ich na ulicach nigdy, wożą tyłki w autach, siedzą sobie w domach podczas pracy, a my płacimy na nich prawie 4.000.000 zł rocznie
 • @nowiny - A za co?