UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Konfederacja będzie tym języczkiem uwagi, dzięki któremu będzie patrzeć PiSowi na ręce, a co najważniejsze nie dopuszczą do tego pompowanego sztucznego tworu zwanego wiosna (vide ruch palikota). Chcecie uratować Polskę przed deprawacją i zatraceniem polskiej świadomości, to proszę zagłosujcie na jesieni na Konfederację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  24
  ElbląskiPatriota(2019-06-03)
 • @ElbląskiPatriota - Za trudnych słów używasz. Przeciętny "erłopejczyk" z kałolicji i przeciętna pisowska "madka" nie zrozumieją, co to znaczy deprawacja, zatracenie i świadomość. Do nich trzeba mówić językim unga bunga.
 • Jeszcze nie teraz,ale musicie sie troche starac,Bo znow siedliscie na tylku.Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Zbyszek1(2019-06-03)
 • @Zbyszek1 - Zgadzam się. Ale już w trakcie kolejnej kadencji POPiSu ludzie będą błagali Konfederację o przejęcie władzy. Bo co nas czeka w kolejnej kadencji? Jeszcze mniej pracy dla Polaków za godziwe pieniądze, a więcej dla Ukraińców za grosze. Jeszcze wyższe ceny, wyższe podatki, podatek katastralny, spłacanie bezprawnych 300 mld dol. roszczeń dla pejsatych, edukacja seksualna dzieci, jeszcze większe straszenie Rosją, która nawet nie wie, gdzie Polska leży na mapie itd.
 • Rosja "wie, gdzie Polska leży". Oni prowadzą bardzo świadomą i skuteczną politykę. O Polskę walczą Niemcy z Amerykanami, a Rosjanie mimo oficjalnych różnic cały czas robią z potomkami hitlerowców owocne interesy. Konfederacja musi w wyważony sposób odbijać poparcie szabesgojom i folksdojczom. Jeżeli nadal będzie skupiała się na dogryzaniu głównie PiS'owi, przegra wszystko.
Reklama