UWAGA!

Nagrody prezydenta

Do 30 listopada można składać wnioski o przyznanie dorocznych Nagród Prezydenta Miasta Elbląga za szczególnie doniosły wkład w rozwój miasta.

Wnioski o przyznanie nagrody prezydenta można składać za wkład w takich dziedzinach życia miasta, jak: kultura i sztuka, działalność oświatowa i pedagogiczna, działalność gospodarcza, ochrona środowiska, sport i turystyka, służba zdrowia oraz opieka społeczna. Nagrody przyznawane będą pojedynczym osobom i całym zespołom. Wnioski mogą składać instytucje i zakłady pracy, organizacje polityczne i społeczne, związki zawodowe oraz elbląscy radni Rady Miejskiej.
     - Laureatów nagród za bieżący rok poznamy 6 stycznia przyszłego roku na Koncercie Noworocznym - informuje Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta.
     Druki wniosków o przyznanie nagrody można otrzymać w sekretariacie wydziału kultury i sportu w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 234, a wypełnione należy złożyć do 30 listopada w sekretariacie prezydenta miasta.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Proponuję nową kategorię: - największy obibok - największy jątrzyciel - itd.
 • proponuje przyznac nagrody dla naszych elblaskich urzednikow za wzorowa prace i inne osiagniecia w ramach obiazkow (zeby sie nie uzerac z ustawa kominowa)
 • gdybyś dobry człowieku wiedział jakie nagrody Zarząd przyznaje rocznie sobie to te uroczyście wręczane to małe piwo.Własne zasługi wyceniane sa przez samych zainteresowanych.Może Asia w nastepnym wywiadzie z ważnymi tego miasta zapyta o te nagrody. Poza tym nagrody roczne powinny dotyczyc ludzi wytypowanych w powszechnym plebiscycie mieszkańców ,a nie w cieniu gabinetów(ze zgłoszonych to tylko pozory). Napewno lista nagradzanych byłaby inna a tak to tylko pozory stworzone do rozdawania miejskich pieniędzy. Moze nagrodzimy nagrodami prezydenta tych bezrobotnych i bez zasiłku ,którzy ten ostatni rok przeżyli po pierwsze przyda im sie bardziej te pare groszy a po drugie to większa niezły wyczyn.
 • Propozycje do nagród prezydenta : 1.nagrody indywidualne "stolarz" Borowski , "wicewojewoda" Nowak , "działaczka gospodarcza" Lucyna Szmurło ; 2.nagrody zbiorowe - wydzał architektury UM, -wydział komunikacji UM , - wydział zagospodarowania mienia UM . --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 • A może przyznawać antynagrodę... Taki "pic" roku, czyli obiecanki-cacanki. W tym roku może to być Specjalna Strefa i jej ojcowie...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lucjusz(2001-11-04)
Reklama