UWAGA!

Najlepsze pielęgniarki

Pielęgniarki ze 110 Szpitala Wojskowego w Elblągu - Joanna Krośnicka i Elżbieta Burdynowicz zajęły równorzędne drugie miejsca w drugim etapie ogólnopolskiego konkursu na Najlepszą Pielęgniarkę Roku.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie, a jego drugi etap - dla pielęgniarek z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego - odbył się w Akademii Medycznej w Gdańsku. Trzeci, finałowy etap konkursu na Najlepszą Pielęgniarkę Roku odbędzie się pod koniec kwietnia w Warszawie.
     Materiał Marty Hajkowicz:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Teraz robicie plebiscyt ,bo najmądrzejsze i w większości najlepsze wyjechały ...i tak macie je w du.ie ,a zagranicą mają więcej kasy niż ci co organizują te chłamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-03-31)
 • Wyborco, a może się mylisz. Może nie wszystkie dobre pielęgniarki wyjechały. Wiem, że sporo dobrych, sumiennych pielęgniarek pozostało i pozostanie, a przedewszystkim te, które z sercem podchodzą do pacjenta. I proszę, nie obrażaj tych Pań, które zostały i sumiennie wykonują swoje zadania. Jak w każdej grupie społecznej są lepsi i gorsi ale wiele, wiele pań pielęgniarek wykonuje swój zawód dobrze, uczciwie i rzetelnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poldek(2006-03-31)
 • Cieszę się, że wśród wyróżnionych jest pani Ela- ta cudowna kobieta bardzo mi pomogła gdy w maju 2004 roku rodziłam swojego synka- oby więcetakich osób można było spotkać na swojej drodze. Gratuluję pani Elu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  byłapacjentka(2006-04-01)
Reklama