UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba brac przykład z tego złodzieja Kradnijcie ludzie co jeszcze sie da z Tego Elblaga. Zobatczcie jak zyja prezesi urzednici nauczyciele wam tak samo sie nalezy miec pieniadze na godne Zycie Kradnijcie ile sie da oni tak samo kradna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    66
    Zlodziej(2014-10-14)
  • przesi i urzednicy moze i kradna. ale nauczyciele? pierwsze slysze
  • Jakbyś wiedział ile zarabia nauczyciel, to byś się złapał za głowę, ale ze zdziwienia, że to są małe pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    44
    ona389(2014-10-14)
  • nie fisiuj/////20 godzin pracy plus ferie wakacje swieta a caly rok to 50 tygodni wiec z samych sobot i niedziel to już 100 dni wolnego
  • Nie każdy nauczyciel ma wolne całe ferie, wakacje oraz święta, z wyjątkiem obowiązkowych dni wolnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    14
    ona389(2014-10-14)
  • Zwłaszcza nauczyciele kradną co ty Złodziej piszesz weź się do roboty a nie głupoty piszesz
  • Akurat nauczyciele mało nie zarabiaą i wiem o tym bardzo dobrze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Daniel198200(2014-10-15)
  • Nauczyciel to zawód z wyboru. Nikt nikomu nie kazał zostać nauczycielem. Każdy miał prawo wyboru i przed nim wiedział jak wygląda ta praca i jakie są zarobki, więc skoro świadomie wybiera się "bycie nauczycielem" nie powinno się narzekać. Skoro tak wybrałem/am to tak mam, zawsze można zmienić. Ot cała filozofia.
Reklama