UWAGA!

Napad na listonosza

Napastnik, który groził przedmiotem przypominającym broń, zabrał listonoszowi około 8 tysięcy zł.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Dębowej w Elblągu. Zamaskowany złodziej zaatakował listonosza. Próbował na siłę zrzucić go z roweru, a kiedy mu się to nie udało, wyjął przedmiot przypominający broń i zaczął grozić pracownikowi poczty. Napastnik szybko uciekł, zabierając rower, torbę i portfel. Pierwsze dwa przedmioty zaraz potem porzucił, ale zabrał portfel z pieniędzmi, przeznaczonymi na wypłaty emerytur i innych świadczeń. Zdarzenie widziało trzech młodych ludzi, ale nikt nie zareagował. Policja poszukuje napastnika. To młody mężczyzna wzrostu 170-180 centymetrów. W czasie napadu miał na twarzy białą maskę i czapkę z daszkiem.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ja jestem za tym, żeby listonosze nie wozili pieniędzy ze sobą. Nie będzie problemu. Tylko wtedy stracą swoją drugą pensję (5zł * ilość rent i emerytur=2 * pensja listonosza). A co zrobić z tymi, którym odebranie pieniędzy na poczcie sprawia problem? Można wynająć do tego konwój - poczta ma takich panów. Każdemu z emeryturki powiedzmy 5-10zł i mogą rozwozić po Elblągu a nawet dalej.
 • A może by tak uzbroić listonoszy w spluwy to jest ostatecznie konwojent ludzkich pieniedzy,jak poczestuje tekiego gnojka 09 gran ołowiu,to ja nawet dam na kwiatka.
 • Wystarczy robic przelewy na konta i juz. W tej chwili znaczna czesc bankow umozliwia posiadanie darmowych kont.
 • Kiedy starsi ludzie będą odbierać renty na poczcie, to dopiero będzie napadów. Banki niestety każą sobie płacić za obsługę konta.
 • Nie ma co płakać , kasa jest ubiezpieczona. Nikt nie straci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ronaldo(2003-08-05)
 • Nawet nie wiecie co to napad na zwyczajnego człowieka...B yłam pracownikiem Providentu , ludzie mnie szanowali, ale co m z tegO, WYSTarczyła zazdrość o epsze wyniki ( Jena Pani i Pan z *Ul Wiejskiej bardzo musiieli mieć wyniki lepsze od moich i i napadli mnie z nożem bandyci. W Komendzie jeszce mieli obrońców ( bo byłam na tyle bezczelna że sama wyłapywałam sprawców z parku Traugutta. Mało brakowało, aby wypuścili jednego z bandytów. Zaczęłam krzyeczeć i zabrali go do Komendy. I jak myślicvie, co było naj2ważnoiejszedla tych ludzi ? Spytali mnie czy jestem trzeźwa. Napawdę byłam zaskoczona. ..NBa domiar złego przyszli do mnie po k0olei ludzie pracujący w tym Urzędzie.Później dowiedziałam się, że mogę siedzieć w więzieniu, jeśli sprawcy, których wskazałam - są W PORZĄDKU.. sZEF KOMENDY NIE BYŁ OBECNY W eLBLĄGU, ( DOStAŁ iso() A ZASTĘP[CA NIE MIAŁ OCHOTY WIDYWAĆ SIĘ Z LUDZMI KTÓRYCH LOS PRZYWIÓDŁ NA KO9MENDĘ) TO wszyystko było tak obrzydliwe w tedy, ale dzisiaj wiem kto to zrobił, chociaż nikt mi w tym nie pomógł. Liczę ewntuaslnie na\a kogoś kto do mnie napisał w pocz. tego reku.
 • Sprawdźcie na wszelki wypadek czy to nie czasek Sadowski z Narciarskiej
Reklama