UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Narkotyki – wrogowie naszej młodości”

Elbląg, „Narkotyki – wrogowie naszej młodości”

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu rozpoczyna realizację programu profilaktycznego w zakresie przeciwdziałania narkomanii wśród dzieci i młodzieży. W ramach programu zaplanowano szkolenia dla nauczycieli i kadry pracującej z dziećmi i młodzieżą oraz warsztaty edukacyjne dla rodziców/opiekunów prawnych. W szkołach zostaną również przeprowadzone spotkania profilaktyczne z młodzieżą.

Adresatem działań programu są uczniowie klas 4- 8 elbląskich szkół podstawowych. Celem programu jest edukowanie młodych ludzi oraz ich rodziny, ukazujące negatywne skutki zażywania narkotyków i innych substancji psychoaktywnych oraz prezentujące zdrowy, aktywny styl życia, bez uzależnień. Wychowawcy i pedagodzy uzyskają wiedzę w obszarze profilaktyki uzależnień, min. na temat narzędzi dotyczących wdrażania profilaktyki podczas swojej pracy zawodowej. Podsumowaniem działań będzie przygotowanie spotu profilaktycznego ukierunkowanego na zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem szkodliwych środków psychoaktywnych.

Zapraszamy nauczycieli i kadry pracujące z uczniami szkół podstawowych do udziału w szkoleniach profilaktycznych, a rodziców/opiekunów prawnych na warsztaty edukacyjne.

Udział w szkoleniach i warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia są przyjmowane są telefonicznie. W razie pytań dotyczących udziału prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa: tpdzo@o2.pl , tel. 55 233 82 10.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach!

Działania są organizowane w ramach projektu pn. „Narkotyki – wrogowie naszej młodości”.

Zadanie, realizowane w okresie od 15.11.2019 r. do 31.12.2019r. dofinansowano ze środków Gminy Miasto Elbląg.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama