UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • całe te bloki PRL to jedne wielkie chemikalia :) kto remontował to wie jak śmierdzące gazy potrafią się zgromadzić pod gumoleum. A tak poważnie to co tam musieli znaleźć, że była potrzeba ewakuacji całego bloku, a nie tylko mieszkania lub piętra.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    34
    okoniowaty(2023-02-23)
  • @okoniowaty - Twój wpis potwierdza tylko jak bardzo ograniczony jesteś w kwestii nauki, chemii i kto wie czego jeszcze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    MajorTom(2023-02-23)
  • @okoniowaty - Co za bzdury! Chciałbyś mieszkać w tych blokach na Zawadzie!
  • jak bym chciał to bym mieszkał nadal. Miałem okazję tam mieszkać, sprzedałem i wyprowadziłem się. Owszem słaby jestem z chemii, matematyki co nie zmnienia faktu, że pod gumoleum zbierają się śmierdzące gazy :) a to, że ktoś tam sobie uważa że jestem ograniczony umysłowo to jego sprawa. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    okoniowaty(2023-02-23)
  • @okoniowaty - Mieszkańców klatki a nie całego bloku!!
  • @okoniowaty - Witam ja tam byłam i to nie jeden blok tylko dwa bloki były o cięte wczoraj tego typka zabrali na dołek a dzisiaj niby sprzątali to jest chore co się dzieje w tym Elblągu powinni już wczorallj robić porządek dobrze że do tragedii nie doszło
Reklama