UWAGA!

Nasi kandydaci

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do tytułu Elblążanina Roku 2003 Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.

Zgłoszeni do tytułu Elblążanina Roku 2003 Elbląskiej Gazety Internetowej portEl zostali (kolejność przypadkowa): Iwona Radej, szefowa Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu (zgłoszona przez Janusza Hochleitnera ze Szkoły Wyższej im. Bodgana Jańskiego, Wydział Zamiejscowy w Elblągu), Arkadiusz Jachimowicz, działacz sektora pozarządowego, szef pisma “Pozarządowiec”, dziennikarz, m.in. inicjator konkursu na Filantropa Roku (zgłoszony przez Czesława Dębskiego, przewodniczącego Klubu Radnych Centroprawicy Rady Miejskiej w Elblągu), Gabriela Zimirowska, działaczka społeczna, organizatorka wielkiego charytatywnego koncertu hip-hopowego, z którego dochód – 10 tys. zł - przeznaczony został na fundusz dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej “Słonik” (kandydatura zgłoszona przez panią Teresę Bocheńska, Elblążankę Roku 2002 portElu), Teresa Miłoszewska, inicjatorka i organizatorka przedsięwzięć Światowidu, których odbiorcami są osoby niepełnosprawne, działaczka Stowarzyszenia Kulturalnego „VIVA ART”, współpracuje z Warsztatami Terapii Zajęciowej i Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Elblągu (kandydatura zgłoszona przez Cetrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej “Światowid”), Jacek Pietrzak, prezes Sądu Okręgowego w Elblągu, działacz Stowarzyszenia Sędziów "Justitia" w Elblągu, przeforsował przedsięwzięcie utworzenia w Elblągu Regionalnego Archiwum Ksiąg Wieczystych, co przełoży się na kilkadziesiąt miejsc pracy (zgłoszony przez Zbigniewa Puchalskiego, prezesa Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych), Danuta Hejnowska, pedagog ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu, przewodnicząca Fundacji Pro Scholam, przewodnicząca Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych, prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (zgłoszona przez Arkadiusza Jachimowicza), Ryszard Tomczyk, krytyk teatralny, dr nauk humanistycznych, artysta plastyk, członek Związku Literatów Polskich (zgłoszenie Czytelników portElu), Dariusz Korsak, organizator cyklu zawodów rowerowych “Bażantarnia XC” (zgłoszenie Czytelników portElu), Elżbieta Gelert, dyrektorka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu (zgłoszenie Czytelników portElu), Krzysztof Bochenkiewicz, m.in. organizator I Ogólnopolskich Zawodów w Grillowaniu (zgłoszenie Czytelników portelu), Henryk Słonina, prezydent Elbląga (zgłoszenie Czytelników portElu), Anetta i Tomasz Woźny z Integracyjnego Klubu Sportowego “Atak” (zgłoszenie Czytelników portElu), Jolanta Meller, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu (zgłoszenie Czytelników portElu).
     
     
     Zobacz także: "Łopata Piekarczyka po raz drugi"
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • PAO - wnikliwy analityk HaPekowskich dyskusji. Pieniacz, kłamczuch, leniuch i skrytożerca! A nie ma mnie na liście!!!?
 • I co teraz ? Głosujemy na wybranych ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  żwirek(2004-01-02)
 • No o Panu Henryku S to ja nie czytałem nic pozytywnego pisanego przez internautów...............,a B.Andzezj Ś to gdzie patron trzeźwych kierowców............
 • buhaha, ale zestawRekomendujących... a z TĄ "kandydaturą" czytelników, to wyszło... łubuBubu łubuDubu niechNamŻyje prez...
 • Słowo rwel kojarzy mi się tylko z jednym .... i to nie z łubudubu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie rwel(2004-01-02)
 • ... powiedziała "nie rwel", czyli RWA
 • łubudubu... A jak ktoś nie chce głosować na prezesa naszego klubu, to co ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MMalutki(2004-01-02)
 • i jak widać zawsze znajdą sobie jakieś nagrody i jakieś igrzyska. ważny jest ruch w interesie. To już nawet nie jest śmieszne, a wprost żenujące. Ciekawe skąd i jakie znajdą pieniądze na nagrody? Szlak mnie poprostu trafia .jak długo oni jeszcze będą się obdzielać naszymi pieniędzmi. Ludzie jeszcze trochę to nagradzać się będą za to, że pchają się na stołki- za odwagę. Już nawet nie chce mi się pisać, bo to prymitywne, powiedziałabym prostackie, ale nie ważne skąd aby łapać szmal.czuję wstręt i wstyd, że wogóle yu piszę.
 • HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann & Luzak. Bijcie na bory tucholskie i tam wybieżcie swojego przewodniczącego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jach-Mann & Luzak(2004-01-02)
 • Niektóre kandydatury jawią się bardzo mocno. Trzymamy kciuki za Darka Korsaka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MARECKI(2004-01-02)
 • I co dalej ? Kto wybierze jednego lub jednego z nich? Może jakiś wywiad z nimi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik(2004-01-02)
 • Właśnie dziś i to z drugiej ręki od AKT-a dowiedziałem się że kanduduję. Patrzę i na własne oczy widzę, że tak właśnie jest. Sprawdzam jakim to sposobem powyższe stało się i widzę Marecki & Miejscowy Aborygen przyczynili się do tego w sposób bardzo znaczny. Ludzi tych wszak cenię i szanuję. I wszystko byłoby bardzo dobrze, gdyby mnie jeszcze jakieś OKO nie posądzało o branie pieniędzy. Może OKO jest chore, może zazdrosne, a może zakompleksione? Głowa do góry OKO !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dariusz Korsak(2004-01-02)
Reklama