UWAGA!

Nasza szkoła

W portElu zamieszczamy prezentacje elbląskich szkół.

W Elbląskiej Gazecie Internetowej zamieszczamy prezentacje przygotowane przez szkoły, które odpowiedziały na nasz apel w tej sprawie. Ufamy, że informacje zawarte w prezentacjach przydadzą się rodzicom, opiekunom i przyszłym uczniom w wyborze szkoły, umożliwią porównanie oferty oświatowej z innymi placówkami. Naszym celem jest stworzenie kompleksowej, dostępnej stale bazy danych na temat elbląskich szkół.
     Dziękujemy szkołom, które odpowiedziały na naszą prośbę o nadesłanie autoprezentacji.
     
     
***

     
     W portElu zamieściliśmy autoprezentacje:
     Gimnazjum nr 1
     Gimnazjum nr 9
     Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych
     Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1
     Zespołu Szkół Budowlanych
     IV Liceum Ogólnokształcącego
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie ładnie ściągać. Takie same informacje o szkołlach: podstawowych, gimnazjach i ponadgimnazjalnych można było wcześniej znależć w Dzienniku Elbląskim. Pełna baza danych o elbląskich szkołlach i zerówkach jest dostępna na stronie www.elblag.wm.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Szóstoklasistka(2004-04-23)
 • acha...czyli jak w głównych wiadomosciach na 1 podadzą informację np. że zakwitły kasztany to panorama na 2 już nie może przekazac takiej informacji bo ściąga..z pewnością powinna wymysleć coś innego np. że zakwitły bzy..? podejrzewam że portel robi to po to aby dotrzeć do tych którzy gazety nie kupili (na przykład). Fakt że mogłaby być to atrakcyjniejsza forma przedstawienia np. z linkiem do oficjalnej strony szkoły albo chociaż ze zdjęciami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elaela(2004-04-26)
 • Do redakcji! Dlaczego jak ktoś pisze prawdę o zespole szkół hotelarskich to blokuje się komentaże? Każdy powinien móc się wypowiedzieć w tej sprawie.Napisałam co myślę o tej szkole prawdę to usunięto odrazu komentaż. Do bani z taką wolnością słowa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Absolwentka(2004-04-28)
 • Absolwentko: A może twój komentaRZ był nieczytelny z powodu nadmiernej liczby błędów ortograficznych. Wracaj po edukację, bo w UE trzeba ją mieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ORTOFOB(2004-04-30)
 • chciałam zauważyć, ż to jest autoprezentacja !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anonimka(2004-04-30)
 • Na apel odpowiedział też Zespół Szkół Technicznych w Elblągu (Grottgera 71), który 14 kwietnia wysłał redakcji swoje informacje. Mamy nadzieję, że jednak się odnajdą - dziś wysłaliśmy ponownie mail. Tymczasem zapraszam na www.tb.cdi.pl osoby zainteresowane poznaniem szkoły.
 • mówcie co chcecie ale i tak najlepszą szkołą w naszym mieście jest CKU na Saperów ! Pozwalając sobie również na odrobinę "prywaty" pozdrawiam IV A TOT i całe grono pedagogiczne, a zainteresowanych odsyłam na www.cku.elblag.com.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poszukujący(2004-05-03)
 • wszystkim zainteresowanym gimnazium nr7 przy ul. Lotniczej radziłabym skorzystać z innych ofert. Nauczyciele w/w gimnazium nie potrafią prozumieć się z uczniami i rodzicami uznają tylko swoje racje. Mają apsurdalne wymagania nie tolerują uczniów słabszych, każdy nastawiony jest tylkona własny przedmiot uważając go za najważniejszy.Nieliczy się że z innych przedmiotów też trzeba się przygotować. Nauczycielki j.p /S. i matematyki /Z./ biją wszelkie rekordy głupoty w nauczaniu ,wymagania wręcz jak dla studentow a nauczenia nic. Moje dziecko jest tak zestresowane mimo że była dobrą uczennica w szkole podstawowej. Serdecznie odradzam taką szkołę .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rodzic(2004-05-06)
 • Parę słów do Rodzica- intencje na pewno szczere i pragnę wierzyć że słuszne ale czy nie zastanawiała się Pani/ zastanawiał się Pan nad powtórnym "przerobieniem" materiału klas podstawówki- "apsurd" "nieliczy"; radziłbym również popracować nad składnią zdania, bo Pani/ Pana wypowiedź jest... no właśnie mało składna
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poszukujący(2004-05-06)
 • Chciałabym wszystkich zainteresowanych wyborem szkoły uczulić na to, że to co wypisują o szkołach nie ma czasami nic wspólnego ze stanem faktycznym.Niech każdy młody człowiek dobrze się zastanowi przed wyborem szkoły, bo to potem jest ważne, jeśli chce się ktoś dostać na dobre studia. Jestem absolwentką Technikum Hotelarskiego i jeśli tylko moja wypowiedź pojawi się w portel-u to przestrzegam przed tą szkołą.To, że tam wypisują o praktykach zagranicznych, czy o dużym zapotrzebowaniu na usługi hotelarskie to zwykły blef. Mnie w tej szkole nikt nie nauczył języków, gdyby nie to, że sama zapisywałam się na kursy to potrafiłabym w tej chwili powiedzieć jak się nazywam i że jestem z Polski a to nie wystarczy w UE i gdyby nie to, że dobrze się uczyłam to na żadne praktyki nie wyjechałabym (zagraniczne).Większość nauczycieli myśli starymi kategoraiami i ze swoim poglądami nigdy nie wejdzie do UE.Podejrzewam też,że możliwość korzystania z pracowni różnego rodzaju też ma niewiele wspólnego z praktyką.(owszem są, alę nie wszyscy będą korzystać)Wieć przestrzegam wszystkich-nie dajcie się zwieść pięknym słówkom, bo od tego zależy wasza przyszłość. Jeśli jednak ktoś chce sobie kilka kolejnych lat "przezimować" to spokojnie może wybrać tę szkołę. Życzliwa.
 • A czy to prawda, że w IV LO uczą sami starzy nauczyciele? Podobno średnia wieku kadry jest strasznie wysoka, co oczywiście rzutuje bezpośrednio na wyniki nauczania.
 • Sim - wiek nie ma nic wspólnego ze sposobem nauczania, liczy się człowiek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poszukujący(2004-05-07)
Reklama