UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te opinie i zastanawiam się, po co ci wszyscy krytykanci mieszkają w Elblągu. Wszyscy tutaj, począwszy od pani Kasprzyckiej, co tydzień opisują Elbląg tak, że ma sie wrażenie, że tutaj jest piekło. A jeszcze nie spotkałem nigdy żadnej propozycji zmian. Tylko totalna krytyka. Ludzie, myślicie, że w innych miastach, to Eldorado?Że wszystko z nieba leci?Są miasta, gdzie jest lepiej, ale są też takie, które mogą nam zazdrościć. Wiem, że spotkam się z totalną krytyką, ale ja lubię Elbląg. I nikt i nic mi tego nie może zabronić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    17
    mm263(2020-04-17)
  • @mm263 - Gdyby Pani naprawdę lubiła Elbląg, chciałaby Pani, by był dobrze zarządzany, rozwijał się itd. Tak jak my. My lubimy Elbląg, władzę nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    mieszkam(2020-04-17)
  • @mm263 - przestań bredzić, weź wazelinę i leć do ratusza, czy ty widzisz co się dzieje z Elblągiem?
  • @mm263 - Ja też lubię Elbląg, i dlatego uważam, że ten Elbląg zasługuje na gospodarza, na LIDERA, a nie na administratora. Innowacyjność, postęp technologiczny, wyższy poziom wykształcenia społeczeństwa, wzrost konkurencyjności i przedsiębiorczości instytucji implikuje rozwój społeczno-gospodarczy. A sposób zarządzania decyduje o skuteczności rozwiązywania problemów i standardzie życia danej społeczności lokalnej, co wiąże się z ogromną odpowiedzialnością władz samorządowych, a tu takiej brakuje!. Jak to się dzieje, że tam, gdzie jest wykształcony, kreatywny, w miarę młody prezydent miasta rozwijają się prężnie. A u nas, tragedia, i ten świeżość, aż cuchnie w całym mieście. ..
  • Lubienie Elbląga nie ma dla mnie nic wspólnego z lubieniem ludzi zarządzającym miastem . Poza tym patrzy się zawsze w stronę tych co pracują lepiej . Ja też lubię Elblag .
  • Ja też Elbląg lubię,nawet bardzo,to moje kochane miasto,dlatego boli mnie bardzo,że zarządzający tym miastem nie potrafią zrobić niczego,co spowodowałoby zadowolenie ogółu mieszkańców,żeby Elbl,ąg przestał się wyludniać,aby odzyskał swoje historycznie i gospodarcze znaczenie i wreszcie- życzę sobie Elbląga w innym województwie,bo warmnaz to totalne nieporozumienie
Reklama