UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patrząc na caloksztalt żal komentować! Kazdy z tych radnych zostanie wlasciwie oceniony za pracę w pandemii! Jak bylo kazdy wie i oni również! Czy mają samokrytykę się okaże, przyzwoitość się okaże! My podsumujemy !
  • MariuszLewandowski-Fc Zapraszam na sesje - warto powiedzieć im to prosto w oczy i bez znieczulenia żeby nie wyszło że pada deszcz. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-15)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie wiem czy dopuszczą do głosu, reka rękę myje, ale Pan chyba nie odpuści odrobiny smutnej prawdy?
  • MariuszLewandowski-Fc Wniosek na co najmniej trzy dni przed sesją z wskazaniem punktów do których się Pan zamierza odnieść i coś co jest niejasne - zarys wystąpienia. .. .do tego pełne dane osobowe na druczku dostępnym w Sekretariacie Rady. Ma Pan rację - ja nie odpuszczę jak zresztą zawsze tyle że moja smutna prawda nie koniecznie musi być Pana smutną prawdą. Dlatego że każdy ma swoją prawdę każdy powinien jej bronić sam. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-15)
Reklama