UWAGA!

Nie w tym roku

Klienci Dialogu w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu mogą już korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL. W Elblągu usługa ta nie zostanie uruchomiona w bieżącym roku.

W dalszej kolejności planowane jest uruchmienie połączeń z Internetem w oparciu o tę technologię w innych regionach. Do końca roku z szybkiego szerokopasmowego łącza będą mogli korzystać klienci Dialogu w Łodzi i Zielonej Górze.
     Zła wiadomość jest taka, że obecnie nie ma nawet przybliżonej daty uruchomienia DSL dla klientów Dialogu w Elblągu.
     - Pierwszy rodzaj usługi - przeznaczony przede wszystkim dla klientów indywidualnych oraz małego i średniego biznesu - realizowany jest w oparciu o łącze asymetryczne ADSL, charakteryzujące się niesymetrycznym podziałem przepustowości w kierunkach „Internet - Użytkownik” (wyższa przepustowość) i „Użytkownik - Internet” (niższa przepustowość) - informuje Marta Pietranik z biura prasowego Dialogu we Wrocławiu. - To optymalna propozycja dla tych, którzy raczej korzystają z zasobów Internetu, niż wysyłają pliki o dużej objętości ze swoich kont.
     Zainteresowani mają do wyboru dwie opcje: o przepustowościach odpowiednio 1 Mb/s i 256 kb/s (instalacja 400 zł + VAT, abonament 149 zł + VAT) lub 2 Mb/s i 512 kb/s (instalacja 400 zł + VAT, abonament 249 zł + VAT). Do każdego dostępu oferowany jest jeden publiczny stały adres IP.
     Drugi rodzaj usługi - dedykowany klientom biznesowym, realizowany jest w oparciu o łącze symetryczne SHDSL. Charakteryzuje się taką samą przepustowością łącza w obu kierunkach: „Użytkownik - Internet - Użytkownik”. Do wyboru są dwie opcje: o przepustowości 1 Mb/s (instalacja 800 zł + VAT, abonament 1150 zł + VAT) i o przepustowości 2 Mb/s (instalacja 800 zł + VAT, abonament 1950 zł + VAT).
     Oferta Dialogu jest konkurencyjna w stosunku do Neostrady TP SA.
M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama