UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • .. .a na ul. Kopernika, jak opowiadała mi jedna z mieszkanek, z mieszkań, które są na razie pustostanami, bo starsi właściciele poumierali, spadkobiercy tych zmarłych po prostu powyrzucali ich koty na zewnątrz, na tzw. "pastwę losu". Niektóre z tych kotów nie przeżyły tak drastycznej nagłej zmiany ich losu, a inne są w ciężkiej sytuacji. Po trzykroć będzie chwała dla Organizacji, gdyby tą sprawę przebadała i odpowiednio zadziałała w tym kierunku. Nie mieszkam w tej okolicy, ale mam powody wierzyć tej osobie, że sytuacja tu opisana naprawdę istnieje. Moim zdaniem powinna być kompleksowa kontrola wszystkich rejonów miasta pod kątem ochrony zwierząt, szczególnie w okresie zimowym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    zatroskany(2018-10-29)
  • @zatroskany - To konkretny namiar proszę. .. Bo w okolicy jakoś nowych kotów nie widać. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Dokarmiająca(2018-11-07)
  • @zatroskany - A to znajoma nie wie, co się w takiej sytuacji robi ? Telefon do schroniska, dzielnicowego, do Straży Miejskiej, nawet do policji się wykonuje i cześć pieśni. Pani jakieś bzdety opowiada, mieszkam tam, o niczym tak bulwersującym nie słyszałam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ZKopernika(2018-11-07)
Reklama