UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie wierzący wiedzą, co znaczy WIELKANOC, ,, chociaż raz w roku i około WIELKIEJ NOCY SPOWIADAĆ SIĘ I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ PRZYJMOWAĆ", jest napisane. .. dlatego może się odważą i pójdą napewno trochę niepewni na ZMARTWYCHWSTANIE PANA JEZUSA. .Więc może, gdyby część chociaż ludzi sobie przypomniała, że są ochrzczeni, wzięli ślub w kościele(bez przymusu przecież)Ochrzcili też dzieci swoje, a teraz hejtują nieraz równe wypowiedzi, to czy to uchodzi, czy wiedzą, jak dali się zmienić róznym namowom, ludziom, myślicie, że wystarczy mieć pieniądze i zapomnieć o Bogu, mszy świetej. NIE, NIE TĘDY DROGA. Ja wybieram życie z Bogiem i moją rodziną na mszy Wielkanocnej. Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu w naszym życiu, to wtedy wszystko jest na swoim miejscu. .To sprawdza się u nas każdego dnia. POLECAM. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Katoliczka szczęśliwa.(2020-04-04)
  • Ja tam się w domu pomodlę i transmisję trwam obejżę ,bo jestem odpowiedzialna za bliźniego swego jak za siebie samą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    PrzezornaLucyna(2020-04-05)
  • Przemyśl to jeszcze. Nie bądź fanatyczką bo zdrowie i życie jest ważniejsze niż uczestniczenie w mszy. Raz możecie mieć święta z mszą w radio lub tv. Inaczej następnych świąt możecie nie mieć. Też mam takich w rodzinie co już obmyślają gdzie koszyki ze święconką przynosić by ksiądz poświęcił skoro w kościele nie można. Jeszcze nie pojęliście jak wirus się szerzy? Obrządki nie mogą być priorytetem. Czytaj sobie pismo jak masz taki głód ale nie wyłaź z domu. Litości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Zdroworozsądkowy(2020-04-05)
Reklama